Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Oglinzi MCV electrice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alindrgn
oglinzile sunt noi, de mcv, electrice, de origine. se potrivesc pe toate modelele DACIA (logan ph1, ph2 si sandero)

comanda se onoreaza in 6-7 zile din ziua in care dati dvs comanda aici, intrucat nu tin pe stoc oglinzi. se trimit si in tara prin curier.

oglinda mcv electrica: 150 lei bucata tva inclus
taxa curier 20 lei. deci in total 320 lei cu totul.

oglinzi manuale nu aduc pentru ca sunt mai scumpe, respectiv 220 lei fara tva/bucata, si deci nu se merita.
alindrgn
valabil
alindrgn
sus

22 Jun 2009, 10:33:
nu vrea nimeni oglinzi?
alindrgn
up..........

si de aici dispar posturi?
alindrgn
valabil ! ! !
alindrgn
up
alindrgn
nu vrea nimeni oglizni de mcv la un pret mai mult decat moca?

o singura oglinda de MCV cu reglaj MANUAL costa 390 lei intr-un magazin de piese!!
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
einstein1984
Ai si de prestige?
alindrgn
momentan nu. nu pot spune cand si daca o sa pot face rost. dar le poti vopsi pe astea de mcv in culoarea caroseriei
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
sus
Bejenaru Ionut
Instalatie electrica pt oglinzi nu ai? Eu am pe masina mea oglinzi mecanice si as vrea sa imi pun electrice dar imi trebe instalatiile.
alindrgn
stiu pe cineva care are instalatia si joystick-ul la 100 lei cu transport inclus. daca esti sigur ca vrei oglinzi si instalatia, eu iti fac rost de oglinzi, care ajung la tine in 7-10 zile cum scrie si in primul post, iar el iti face rost de instalatie si joystick, si ti-o trimite el tie.

un baiat din brasov si-a pus joystick-ul normal care l-am luat eu din bucuresti, si instalatia a facut-o el cu cablu de boxe (bifazal), luat de la un magazin de electrice.

daca esti hotarat sa imi spui, ca sa stiu si eu ce fac.

numai bine! smile.gif
alindrgn
sus cu 2 seturi pe stoc!
Alydor
au si degrivare? ma intereseaza un set, dar mai peste vre-o doua saptamani ca sunt in concediu acu...


Suma respectelor, Alydor
alindrgn
sus
Alydor
un raspuns totusi? sau nu esti interesat sa vinzi?


Suma respectelor, Alydor
alindrgn
@Alydor: scuze, acum am vazut ca mi-ai scris. nu stiu de ce nu mai primesc mail-uri de avertizare. ma bazam pe avertizarile primite pe mail. acum am vazut intamplator. oglinzile au si devigrare. perioada de livrare in jur de 7 zile cum scrie si in primul post. poate si mai repede ca vad ca esti din brasov. curierul nu te mai costa, ca ti le dau eu.

te ajut la montaj daca vrei si vi la mine in curte. nu te costa nimic.

inca o data scuze.
salut.
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
valabil
alindrgn
sus
alindrgn
sus
alindrgn
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.