Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Brate stergatoare logan fz 2 compatibile cu fz 1?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
alextirca
Stergatoarele mele de la logan an 2005, au inceput sa dea semne ca cedeaza, sau mi se pare mie, vreau sa le schimb si vreau sa aflu daca merge sa folosesc pe cele de la faza a 2. Am vazut ca arata mai bine decat cele de faza 1 si au si alta constructie. A montat asa ceva cineva sau stie cineva daca se potriveste??? ms..anticipat
dsi
Se potrivesc. Cineva nu a avut loc de stergatoarele mele si mi le-a rupt. Iar de unde am cumparat nu aveau decat de ph2. N-a fost nicio problema la montare si isi fac treaba ca si celelalte.
bobo77
As putea spune ca isi fac treaba chiar mai bine, la mine la ph2 nu mai topaie pe geam, bratul este tensionat altfel cred.
alextirca
Imi spuneti si mie cat a costat, o pereche noua si de unde le-ati luat.....trebuie sa le schimb neaparat pe astea care le am acum ....ms..
dsi
QUOTE(alextirca @ 21 Jun 2009, 21:29)
Imi spuneti si mie cat a costat, o pereche noua si de unde le-ati luat.....trebuie sa le schimb neaparat pe astea care le am acum ....ms..
*


110 lei la un magazin in Sibiu (IONY)
alextirca
are sa imi dea si mie cineva un link ceva...sa vad si eu ....bratele de stergatoare.....ms anticipat icon_mrgreen.gif
jelly
la ipso in bucuresti a cumparat cu prieten,pret 70 lei bucata
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.