Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Iesire in natura
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
j00hn
care doriti sa iesiti in natura cu DSN-urile ?? Eu de 1 an si cv ies la Calugareni ( 35 km de bucuresti spre Giurgiu drum bun biggrin.gif ) si sunt multumit...dar as vrea sa ne strangem intr-un week-end mai multi posesori de DSN acolo la un gratar si sa ne expunem masinile acolo biggrin.gif Intr-o duminica ar fi perfect pentru ca atunci suntem aproape toti liberi. Ce ziceti ??biggrin.gif
lights
sad.gif recesiune mare!
dr_mKe
Adica iesi la gratar ? In cazul asta se numeste poluat natura nu iesit in natura. Iesitul in natura inseamna cu totul altceva excl.gif
misu78
Adica tu nu faci gratar? sad.gif
robyvol33
si eu ies tot de vreo 2 ani la calugareni
dr_mKe
Iesitul in natura inseamna drumetii, miscare, sport sub orice forma, nu gratare, fum, muzica la maxim (99% manele) si muntii de gunoaie care raman dupa unii. Gratar poti face si acasa linistit.

Exemple de "iesit in natura" ? :user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
puiu82
@ Joohn,interesanta propunerea ta,dar.......daca vrei doar supernove,ai sanse sa fim doar cativa......pt ca multi nu vin nici la intalniri,(din diverse motive),dar sa bata 35 de km!!!!!!
Pana o sa ne organizam(si aici nu intra doar posesorii de dsn-uri,ci toti membrii Daciaclub,chiar daca nu mai au dacii!!!!!),o sa mai curga multa apa pe Dambovita.
Mai bine,citeste aici:http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
P.S.Nici pe tine nu te-am vazut la Carol,vinerea nedumerire.gif
and_rei
puiu eu sunt scutit.am bacu biggrin.gif
j00hn
QUOTE(puiu82 @ 28 Jun 2009, 14:05)
@ Joohn,interesanta propunerea ta,dar.......daca vrei doar supernove,ai sanse sa fim doar cativa......pt ca multi nu vin nici la intalniri,(din diverse motive),dar sa bata 35 de km!!!!!!
Pana o sa ne organizam(si aici nu intra doar posesorii de dsn-uri,ci toti membrii Daciaclub,chiar daca nu mai au dacii!!!!!),o sa mai curga multa apa pe Dambovita.
Mai bine,citeste aici:http://www.daciaclub.ro/Intalnirea-nationala-t149337.html
Bafta!
P.S.Nici pe tine nu te-am vazut la Carol,vinerea nedumerire.gif
*




promit ca vinerea asta imi fac timp si vin biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.