Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Pompa Servo Laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lag_ph
Cumpar pompa servo Laguna 1, ph2, de preferat scoasa tot de pe 1.8 16v.

Teoretic sunt compatibile si de pe alte modele, asa ca va rog codul trecut pe ele, eventual si o poza. Si un pret solicitat.

Cam asa arata la a mea [attachmentid=1627534467]
EUGEN2008
ai PM! Bafta!
lag_ph
Daca are cineva vreun parc de dezmembrari prin zona si poate sa faca rost de pompa servodirectie direct de pe un Renault Laguna 1, ph2, 1.8 16v, cu atat mai bine.. Astept poze + pret..
EUGEN2008
iti trimit poze cu codurile pompelor de pe logan
lag_ph
Am stat de am mai cautat. Sunt multe variante care teoretic se potrivesc cu ceea ce-mi trebuie mie, insa nu 100%. Diferentele sunt mici intre ele, insa conteaza.
Nu se potriveste de pe Megane/Logan/Clio sau altele..

Cine are o pompa servodirectie, cu flansa triunghiulara, fara scurgeri de ulei si are si codul asta trecut pe ea : 7700431532, il astept sa ma contacteze.

Asta e un model aftermarket care teoretic se potriveste si cu motorizarea mea, si cu altele, trecute in tabel. Deci sunt direct vizati cei care au Laguna de dezmembrat, cu respectivul tip de motor.[attachmentid=1627535226] [attachmentid=1627535225]
mihai8509
am pompa de servo pe care o vrei pret 200 lei

0724803722
lag_ph
Ok. Pune niste poze cu ea, cu codul trecut pe ea.. sa o vad in ce stare e.
sik88
QUOTE(maister_dm @ 2 Jul 2009, 14:48)
Am stat de am mai cautat. Sunt multe variante care teoretic se potrivesc cu ceea ce-mi trebuie mie, insa nu 100%. Diferentele sunt mici intre ele, insa conteaza.
Nu se potriveste de pe Megane/Logan/Clio sau altele..

Cine are o pompa servodirectie, cu flansa triunghiulara, fara scurgeri de ulei si are si codul asta trecut pe ea : 7700431532, il astept sa ma contacteze.

Asta e un model aftermarket care teoretic se potriveste si cu motorizarea mea, si cu altele, trecute in tabel. Deci sunt direct vizati cei care au Laguna de dezmembrat, cu respectivul tip de motor.[attachmentid=1627535226] [attachmentid=1627535225]
*



daca te intereseaza una noua exact ca cea din poza, am eu la pretul de 575 ron
lag_ph
Mersi. Am gasit noua (magazin) la 450 lei..
lag_ph
Sus pentru inca o zi..
sik88
eu zic ca se merita sa o cumperi 450 ron noua, faci o afacere buna biggrin.gif
lag_ph
intra pe ingaraj.ro si cauta renault laguna 1998 - motor 1.8 16v - la sectiunea Directie si o sa vezi wink.gif

10 Jul 2009, 14:41:
Ultima ocazie. Maine postul se poate incheia tongue.gif
lag_ph
Rezolvat cu 200 lei - @mihai8509. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.