Buna ziua, vreau sa va prezind detalii despre vanzarea a 100 de kituri pentru indepartare

infundaturilor in caroseria masinii , acestea vor ajunge in tara in ziua de 7 Iulie si

vanzarea lor se va desfasura astfel:
-------------------------------------
--PRETUL ESTE 100 RON PENTRU UN KIT--
-------------------------------------

DETALII DESPRE MODALITATEA DE VANZARE SI DATA LA CARE PUTETI ACHIZITIONA ACEST PRODUS !

Vanzarea se va face in urma creeri listei de doritori si intalnirile cu acestia in intrvalul

zilelelor 8-10 Iulie, dar garantez rezervarea produsului doar celor care vor veni sa le ridice

din zona Platza Drumul Taberei in data de 8 si celor care aleg posta ca metoda de trimitere.
Deasemenea tin sa mentionez ca acest anunt apare pe mai multe siteuri de publicitate si

forumuri si nu le voi putea verifica pe toate asa ca am hotarat ca cei care doresc produsul sa

trimita mail la:

! ! ! dent_repair_kit@yahoo.com ! ! !

cu numele si numarul de telefon si eventual un id de messenger pe care sa putem comunica

pentru incheierea vanzarii, deasemenea pentru cei din afara bucurestiului sau pentru cei din

bucuresti care nu pot ajunge in Drumul Taberei se face si trimiterea prin posta romana cu

ramburs, dar in urma folosirii unui cont de okazii cu calificative pozitive sau cu plata in

avans a taxei de transport intr-un cont bancar ING sau BCR pentru siguranta mea in caz ca nu

se mai ridica pachetul sa nu cheltui bani degeaba pe transport.
Taxa de transport este de 20 ron , ramanand ca valoarea de ramburs sa fie 100 ron
Pentru cei care nu doresc nici asa va pot recomanda sa le luati din alta parte din afara tarii

ca in Romania nu mai vinde nimini asa ceva si acestea sunt sigurele modalitati de vanzare,

sper sa ma intelegeti, dar nu imi permit sa ma ocup mai mult de atat de vanzarea lor.
Deasemenea cei care doresc un spor de siguranta cand comanda prin posta le voi indica contul

meu de okazii pentru o confirmare ca sunt o persoana care e interesata sa vanda volume de

marfa nu sa dea tepe sau altceva pentru 20 ron cat trebuie sa depuneti ca avans pt transport.
--------------------
Prezentare produs:

Acest kit va economiseste banii si este o alternativa economica fata de apelarea la

profesionist care nu vor ezita sa va ceara 2 milioane doar pentru indreptarea unei infundaturi

, cautati pe net tarife sau intrebati la un astfel de service si va veti convinge ca nu

exagerez in nici un fel deoarece le-am comandat pentru ca am si eu nevoie de unul pentru ca mi

se par prea mari tarifele la serviceuri profesionale pentru o operatiune atat de simpla.


Este simplu de utilizat, doar trei pasi simpli si kitul elimină infundaturile de la grindina,

usi de masina, si alte tipuri de lovituri fara a se deteriora vopseaua astfel incat oricune

poate scoate o infundatura din tabla masini in cateva minute urmarind micul set de

instructiuni.

Lipiciul e patentat pentru proprietatea sa de nu a lasa nici un rezid pe tabla masinii si se

aplica cu un pistol electric care il incalzeste deasemenea inclus in kit.

Aici va invit sa urmariti un film care va arata exact cat de simplu e sa folositi acest kit si

va demostreaza ca functioneaza exact cum va este descris.

(kitul este exact cel din imagine nu o reproducere sau doar asemanator ca principiu)

Buna ziua.


TINE MINTE: VANZAREA SE VA FACE DOAR IN INTERVALUL 8-10 Iulie, urmanda sa preiau comenzi in

continuare pentru urmatorul transport care va fi peste aproximativ o luna daca lista va fi de

minim 100 de doritori ! ! ! !