Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Laguna II 2004 1.9 dci avariat!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
robert.test
Salut,

Vand Renault Laguna II 2004 1.9 dci avariat - numai fata. Masina s-a lovit de un stalp, urmatoarele parti sunt avariate: bara + intaritor bara, radiatoare (toate 3), ambele aripi, lonjeroane, parbriz, capota, planetara dreapta, 2 airbaguri fata declansate. Usile nu au fost afectate, se alineaza perfect.

Masina este full option: dublu climatronic, senzori ploaie, senzori parcare spate, navi, oglinzi actionate si rabatabile electric, jante aliaj, comenzi volan, tempomat, etc.
A fost adusa din Franta in aprilie 2008, unic proprietar in Romania.

Pret: 4000 EUR, negociabil.

Pentru mai multe detalii vedeti pozele sau masina se poate vedea in Cluj.

Date contact:
Nr. tel: 0740 83 93 93


Mar|Us
As fi interesat, dar pretul mi se pare mult prea mare si o sa-ti spun de ce. Ma tem ca o sa dau in jur de 100 mil doar pe radiatoare, planetara si capete de lonjeron ( daca amadoua sunt lovite ). Nu mai pun la socoteala restul : airbaguri, calculator airbaguri, centuri, traverse, bara, parbriz, capota, etc... ( apropo un parbriz pentru laguna, cu devigrare, costa 20 de mil, stiu eu sigur ).

Repet, sunt interesat, dar pretul la care ma gandesc este mult mai mic decat cel cerut de tine...

Imi pare rau ca a iesit masina atat de sifonata din accidentul ala....

robert.test
Salut,

M-ar interesa cam la ce pret te-ai gandit smile.gif
boozywoozy
Iti pot oferi eu maxim 2500.. Trebuie sa platesc si o platforma.. Esti interesat putem discuta.
gorman
Daca te-ai hotarat sa vinzi pe bucati, fixeaza un pret pt. urmatoarele piese: capacul de la volan cu airbagul spart dar sa aiba comenzile pentru cruise control; butonul pentru tempomat cu tot cu carcasa si butoanele mascate(fara buton ESP)
robert.test
O dau cu 2800 euro (usor neg.)

robert.test
up
boozywoozy
deci de 2500 ai mei nu esti interesat...
robert.test
Suna-ma maine dupamasa si discutam smile.gif
robert.test
up
LagunaUser
celor interesati am si eu o laguna similara cu a domnului pe care as vrea sa o dau. contactati-ma prin mesaj privat

http://rapidshare.com/files/256399449/laguna.rar.html
dominy
lagunauser daca te hotarasti sa o vinzi pe bucati plafoul cu tot ce inseamana trapa comenzi electrice + capitonaj interior sunt trecute pe numele meu
robert.test
In urm. 2 saptamani, daca ma sunati, formati si prefictul tarii: +40 740 83 93 93 sau 0040 740 83 93 93.
robert.test
Va rog sa ignorati postul anterior smile.gif
robert.test
up
robert.test
up
robert.test
up
robert.test
up
Yutcaru
Jantele pe cat sunt 16 sau 17 ??
Si un pret ceva ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.