Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LUPE XENON SI BIXENON HELLA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alex 19 USV
Vand lupe xenon si bixenon

3 lupe bixenon cu motoras si mufa motorasului marca Hella, merg pe bec de xenon D2S (se poate face adaptare si la bec halogen) pret 120 ron / bucata

2 lupe xenon bec necesar H1 marca Valeo pret 80 ron/ bucata


0726511332 sau 0765539782 sau alex_siteanu pe messenger
alex 19 USV
up!!!
Fratzica
pune si niste poze te rog
Bogyciu
As fi interesat... Din cele 3 bi-xenon ai 2 pereche? De pe ce masini provin?
alex 19 USV
toate sunt la fel, lupele provin de pe faruri de x5, audi a6 si mercedes e kalsse, toate sunt la fel, adik sunt pereche daca vrei sa le spui asa
Bogyciu
Cel de E-classe, ai si ornamentul de plastic din fata? E ca cea din poza? Daca da ofer 100 de lei pe lupa + ornament. Si adaptarea la bec halogen cum se face?
alex 19 USV
exact asta e, am si ornamentele la munca dar pot sa le aduc, pretul nu se modifica

120 ron / bucata
Bogyciu
Iti dau 120 lei, dar platesti tu transportul prin Posta Romana? Am mai gasit asa ceva la cineva in CT (care e mai aproape de mine) si pretul era de 100 lei, asa ca nu am nimic de pierdut... Da-mi un PM daca e ok si iti dau adresa sa imi trimiti Lupa+ornament
Fratzica
QUOTE(alex 19 USV @ 11 Jul 2009, 20:24)
toate sunt la fel, lupele provin de pe faruri de x5, audi a6 si mercedes e kalsse, toate sunt la fel, adik sunt pereche daca vrei sa le spui asa
*



nu sunt pereche. Doua lupe de pe aceeasi masina nu sunt identice, fiecare are alt profil al luminii, corespunzator asezarii stanga dreapta fata de axul drumului.
alex 19 USV
Daca spui tu asa o fii, am o pereche de pe faruri de e klasse, st dr si mai am inca 2 unu de pe un x5 si unu de pe un a6 dar una e rezervata
alex 19 USV
sus, se mai adauga o lupa de megane 2.2 la 50 ron cu tot cu ornamentul cromat
Bogyciu
Pune te rog o poza cu lupele de Merc. Ma intereseaza o buca in stare buna, cu ornamentul intact. Da-mi un ID de mess sa vb mai multe...
alex 19 USV
ai pm
alex 19 USV
sus
alex 19 USV
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.