Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Jante Aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
Onyx
Am 4 jante de Nova Supernova Solenza 4X100 si una e stramba pe interior..asi vrea sa o fac si pe aia..dar stiti ceva vrun service sau unde asi putea sa o fac...si cam la ce bani. Am inteles ca in principiu orice janta se poate repara.
3tek1122
egzista riscul k janta sa crape in timpul operatiei de indreptare, iar service.ul nusi asuma responsabilitatea....poti incerca la piata gemeni, la vulcanizare sigur te rezolva!
misu78
Am indreptat eu 2 jenti in toamna cand am pus cauciucurile de iarna pe Fundeni, cand faci dreapta de pe Colentina la primul magazin de anvelope pe stanga. 50 RON/ bucata, cu reducere 20% deoarece cumparasem anvelopele de la ei+negociat.
Onyx
defapt nici nu cred ca trebuie neaparat indreptata...e pe interior si nu-i exagerat..tine aer in ea. Daca le vrea cineva asa le dau.
Lasati-mi PM
Alex1978
sal onix!cat vrei pe ele sau daca le-ai vandut si mai stii pe cineva care are la ce pret,te rog!nu pot trimite pm pentru ca inca nu am indeajjuns postari
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.