Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia nova GT 1.6 URGENT!
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
3tek1122
motor 1.6 an fab. 1999, culoare gri sobolan, segmentat de curand instalatie gpl, 0767117716 (( +bot BMW adaptat pt nova culoarea masinii cu spoiler si faruri!) 3700 ron
burtik4u
eu inteleg ca ai bot de bmw si bucsaraie schimbata, da ai putea sa pui o poza si sa schimbi acolo /. "pret de criza" smile.gif)
3tek1122
o sa pun! nu mai arata ea asa bine k nu prea am ingrijito,insa motorul nu ma lasat niciodata pana acum:)) ma rog, carburatia e de vina ,ma ei.....
3tek1122
momentan doar pe asta am gasito!
burtik4u
inventiva chestie.. tongue.gif
iulian_2233
si cu raru cum ramane? blink.gif ca deja din fata zici ca e bmv vad ca si capota e de bmv blink.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
3tek1122
le montezi dupa ce iei rar.ul iar cu politia nu ai treaba crede-ma!!!eventual te opresc sa ii faca poza! dar dupa cum am spus nu mai are botul asat il are p[e cel original ! dar il dau si pe asata in acelasi pret!
3tek1122
fratilor cer prea mult pe ea???
adrian_c
QUOTE(3tek1122 @ 28 Jul 2009, 23:33)
fratilor cer prea mult pe ea???
*



Nu ceri mult, insa mai bine ii puneai botul original si nu mai ziceai nimic de asta de BMW. Cred ca aveai mai multe sanse asa !
3tek1122
pai are botul original! pe cel de BMW lam dat jos de mult !uite am niste poze noi!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.