Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante 17" renault silverstone
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lukhian
Vand jante 17", de pe laguna hatch, model Silvestone, ele vin impreuna cu gume de 225*45*r17, (doua aproape noi, doua uzate), jantele sunt prevazute cu senzori de presiune, se dau cu tot cu prezoane, 5*108 distanta gauri, una din jante este putin atinsa de la bordura, nu este roasa/adanc, in profunzime, nimic exagerat dar e bine sa mentionez de ea, nu sunt lovite, strambate, sudate, motivul vanzarii ar fi trecerea pe 16", NU se accepta schimburi, pretul este de 12mil negociabil in limita bunului simt, se trimit oriunde in tara prin curierat. Jantele sunt in IASI

O zi buna tuturor!

Dan- 0752265532
TwistR
cauciucuri pe 16 ai?(apropo de motivul vanzarii:D) daca nu , nu te-ar interesa 4 bucati + diferenta de pret pentru ale tale?
lukhian
Salut, din pacate nu ma intereseaza schimburi cu alte jante, dupa cum se vede in poza am si table si aliaj de 16"...muuulte, acestea sunt doar de vanzare, astept oferte $$
lukhian
hopa sus!!! Valabil!
lukhian
UP! in stare impecabila. 12mil!!!
segcm
Pai cum naiba de ai 5 prezoane la Megane? Daca le-as lua eu, ce mai trebuie sa schimb? biggrin.gif
lukhian
Salut, nu am megane, jantele sunt de pe renault laguna si merg puse pe orice alta masina ce are dimensiune la prezoane 5*108, VALABIL!
TwistR
salutare , da`mi te rog add pe tvistaru@yahoo.com si cred ca ti le iau smile.gif.
ms mult
(oferta serioasa , nu vrajeli) daca mai e valabil anuntu evident.
lukhian
Se poate inchide anuntul, nu mai este valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.