Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia Solenza Rapsodie 1.4 MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Rayman
Ma pregatesc sa-mi iau o alta masina asa ca-mi vand Solnitza...

Inmatriculata in octombrie 2003, 63.000 km - culoare alba, servo, airbag, barele de protectie in culoarea caroseriei, bord si tapiteria in f. buna stare, pana la 45.000 km cu revizii la IPSO (pe carte), dupa cu revizii la service-uri bune, cauciucuri BF Goodrich de la 45.000km max. 40% uzate, amortizoare si planetare schimbate, baterie buna. Geamuri cu tenta verde, plafoniera cu stingere intarziata, alarma cu senzor de interior si perimetru.
Nu are aer conditionat!

Pret: 2300 EURO.

PM sau mail: rayman2929@yahoo.com
sergiu-iulian
un schimb cu un logan?
anecula_08
O poza? Poate doua se poate?
Rayman
Nu, multumesc. Dupa cum am spus o sa imi iau alta masina asa ca tot ce vreau este sa o vand.

<span class='edit'>19 Jul 2009, 23:28:</span>
QUOTE(anecula_08 @ 19 Jul 2009, 23:24)
O poza? Poate doua se poate?
*



In cateva zile. Acum masina este nespalata de 2 saptamani si la o Solenza alba nu da bine deloc. Intr-o zi, doua poate am timp sa o spal si pun si poze. Nu este pregatita de vanzare, am luat decizia asta ieri asa ca nu e "siliconata" dar pot sa-ti spun ca arata OK.

Uite o poza cu ea spalata, cred ca am mai facut 7-8000 km de atunci...
Rayman
Nimic, nici un doritor?
segcm
Schimb+dif. cu a mea? biggrin.gif

http://www.reno.ro/-SCHIMB-Renault-Megane-...ml#entry1962325
Rayman
Arata belea Megane-ul!
Schimb nu fac, multumesc, imi vine o alta masina si tot ce vreau este sa o dau - am doar 2 locuri de parcare mellow.gif

Si cum nu am timp sa o siliconez, mai las 100 euro la pret, deci 2200 euro.
Rayman
sofer1.gif inca n-am vandut-o !
Rayman
S-a vandut, topic inchis, multumesc.
alexx830
poti sa ne spui si cu cat s-a vandut?
Rayman
Exact cu ultimul pret - 2200 euro. Venit, vazut, placut si dat banul. Cei care au cumparat-o au spus ca au mai gasit ceva la banii astia in targ dar de la samsari si au preferat sa cumpere de la un proprietar.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.