Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Solenza Scala 2004
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
blondu'
Solenza Scala 2004, 58605 km,geamuri electrice fata,Ac...volan,parbriz,4 usi si 5 roti... biggrin.gif tongue.gif

Al 2-lea propietar pe carte.

Pret. 3800E

Sau montat ceasuri de Logan cu CI, fundal rosu cu ace albastre.

In ultimi 2 ani sau schimbat:
-Distributie, avea 4 ani, kit ambreeaj
-Discuri si placute,saboti spate anul acesta,placutele sciritiiau si le-am schimbat dupa nici 10k.
-Bara,cap de bara st/dr
-Bucsi bascule, st/dr
-Ulei +filtre schimbate de nici 500km.
-schimbat pivoti st/dr si rulmenti din capul amortizoarelor.

Anul trecut dupa testul din vitan au spus de bucsi bara stabilizatoare,chiar bocanea.dupa ~3 luni a inceput un bocanit ce aveam impresia ca este sus in capul amortizorului...ma enervat...am schimbat toata articulatia fata numai sa scap de bocaneala...tot nu am scapat...pina am schimbat iar bucsile de la bara...am scapat de bocanit...dupa ce am schimbat toata fata...

Aici povestea la timpul respectiv--> http://www.daciaclub.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=113809&hl=


Fara evenimente,casco la aceeasi firma de 2 ani,se poate verifica,in ianuarie 2008 testata la vitan ,am rezultatul testului si acum,Problemele de atunci: ambreeaj ,1 bucsa (schimbate), amortizoare spate...cum nu car saci de cartofi...masina de 2 persoane...nu sau schimbat.


blondu'
Solenza Scala + 3000-4000 euro, cu diesel dupa 2000
optyc
nu vrei sa facem schimb de jante : io iti dau jante pe 13 de tabla si u mi le dai pe ale tale + diferentza din partea mea?
segcm
Nu ti le da ca masina aia va fi a mea !!!!!!!!!! biggrin.gif

optyc
oky atunci ma retrag wink.gif
blondu'
3200e
blondu'
up
NYCKO22
ofer la schimb un logan 1,5 dci 2005 noiembrie 54000 km carte service impecabil
mai pui o diferenta de 1000 euro si facem schimbul?
daca da relatii la id tybystc@yahoo.com
blondu'
Nu,ms.Urmatoarea masina va fi Passat sau Octavia..
blondu'
Sold.
mihaicuc2000
zi si tu un pret !!! cu cat ai dat-o
blondu'
3000e
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.