Familia creste si, prin urmare, am nevoie de o masina mai spatioasa. Prin urmare, cu regret, pun in vanzare urmatoarea masina:

OPEL CORSA - 2008 - PRIM si UNIC proprietar, masina a fost achizitionata de mine noua, comandata in configuratia descrisa mai jos, de la Opel Paris anul trecut, in cursul unei misiuni externe de mai lunga durata. Acte doveditoare, factura, carte service etc...
Inmatriculata in Romania in urma cu 2 luni. Faimoasa taxa de inmatriculare este, bineinteles, platita.

Motor: 1.3.Cdti, 90 cp, consum foarte mic

Cutie: Easytronic, 6 viteze, cu mai multe moduri de functionare: automat, manual, mod de iarna, mod sport etc.

Nivel echipare - COSMO, topul gamei, insemnand ca are cam tot ce isi poate dori cineva pe ea ca echipamente de confort: scaune ergonomice sport, cu tapiserie mixta piele velur, volan reglabil in toate directiile, consola centrala negru lac piano, climatizare automata predictiva, geamuri electrice, oglinzi electrice si incalzite, bancheta spate rabaatablila 2/3 si 1/3 etc...
In plus are, luate pe comanda de la Opel Paris, cotiera si parasolare speciale pt geamurile spate si luneta.
Cred ca sunt printre cele mai ergonomice si placute scaune pe care le stiu in clasa de masini mici si compacte.

Securitate : 5 stele EuroNCAP, airbaguri frontale, laterale si tip cortina, prinderi ISOFIX,
ABS+, EBD, controlul diferentiat al franarii, ESP, controlul tractiunii, controlul stabilitatii etc...

Estetic - bej metalizat, jantele Opel de 16 inch cu 7 spite duble specifice modelului de top al gamei.

Precizari generale:
- este de la sine inteles ca masina : NU are nici un fel de probleme, NU a fost lovita/zgariata etc. Accept orice testare specializata;
- starea masinii este ... IMPECABILA, NOUA, inca are mirosul de nou;
- ofer un set de jante si cauciucuri de iarna noi (3000 km parcursi iarna ce a trecut) DUNOLP ULTRAGRIP 7+.

Ofer CERTITUDINE si SERIOZITATE. [COLOR=blue] Sper sa fiu abordat in acelasi spirit.


Pret: 10500 EUR, negociabil in limita bunului simt.


Pentru alte detalii:

0728 014 594 [COLOR=blue][SIZE=7]
Iulian