Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] CARTELA Laguna 2 in orice stare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bitza_nsc
Cumpar o cartela de laguna 2 cu doua butoane , nu ma intereseaza starea cartelei , poate sa fie rupta in 14 bucati , sparta , lipita si raslipita, doar sa aiba pe ea toate componentele , dar in special pe cele din partea dreapta sus , grupul acele de vreo 8-10 piese mici . Doua dintre ale mele au zburat de pe placa cand am desfacut cartela, ca astia de la Reno au lipito ca naiba de bine, incat am desfacuto cu cuterul. Sau daca stie cineva de unde pot sa fac rost de o schema a cartelei cu 2 butoane . Astept ofertele voastre.
schumi022
130 ron.
Bitza_nsc
QUOTE(schumi022 @ 25 Jul 2009, 19:08)
130 ron.
*


in ce stare e cartela , e cu 2 butoane?

26 Jul 2009, 21:47:
up.
Bitza_nsc
up
rockydeathob
am una cu 2 butoane...partea din dreapta sus e completa in stare buna imi lipseste o piesa cu 3 picioare in stanga care e doar de la led...mi se incuie si descuie masina dar nu o vede motorul ca e stricata bobina si eventual fara intregratul cu 14 picioare care e memoria si mio trebuie mie ca sa imi fac alta....0763152121 sau rockydeathob YM dak vrei sa vb..pret 100 lei
Bitza_nsc
up


rocky... te-am adaugat in lista de YM. vb pe mess deci.
mihai8509
vand cartela laguna in stare perfecta 300 lei 0724803722 daca e cineva interesat
Bitza_nsc
up
Bongiovi
100 ron si iti dau eu una pt ca am 3 smile.gif nu am ce face cu 3 cartele e buna dar are urme de uzura in rest merge perfect am si una cu 3 butoane daca te intereseaza tot 100 ron baga id meu si vb daca te hotarasti bogdan.stavar
Bitza_nsc
up
Bitza_nsc
up
VF1BG0
vreau si eu o cartela .. noua sau de la o laguna pe motorina.
neaparat motorina!!!.
Bitza_nsc
QUOTE(VF1BG0 @ 10 Aug 2009, 16:23)
vreau si eu o cartela .. noua sau de la o laguna pe motorina.
neaparat motorina!!!.
*


salut, de ce neaparat motorina? nu e nicio diferenta din cate stiu eu !

UP! inca se cauta cartela laguna2 cu 2 butoane!
VF1BG0
din cate stiu eu o cartela deja folosita la o masina pe benzina nu merge si la una pe motorina .. inca nu am testat personal deci nu stiu sigur. Prefer totusi sa iau una de la o masina pe motorina ca sa nu arunc banii degeaba.
Bitza_nsc
up
Bongiovi
salut VF1BG0 am 2 cartele de vanzare de la masina mea diesel 1.9 dci una cu 3 butoane la 150 ron si una cu 2 butoane la 100 ron precizez ca cea cu 3 e cu hands free la usi tre sa ai senzori la usi daca te intereseaza contacteaza-ma
VF1BG0
Bongiovi: Ma intereseaza cea cu 2 butoane, daca e de la masina diesel.

Imi lasi PM cu un nr de telefon sau cum facem?
Bongiovi
da e de la masina diesel cea din semnatura eu nu pot da pm id meu este bogdan.stavar intra si vorbim
VF1BG0
dupa cum zic expertii: nu se poate asocia o cartela deja scrisa altei masini.

http://reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=120499&hl=

sad.gif Deci Bongiovi .. sorry, nu mai cumpar cartela sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.