Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]JANTE 16" originale renault laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lukhian
Vand jante originale renault 16'', incaltate cu cauciucuri matador elite rulate 2000km, 205*55*r16 nu sunt lovite/sudate/zgariate/indoiate, arata impecabil in rest, motivul vanzarii...altele care le-au luat locul, jantele se dau impreuna cu prezoane, dimensiunea la gauri este de 5*108, jantele sunt in iasi, la cerere se trimit oriunde in tara prin curierat.
Pretul este de 11mil FIX
tel:0742185143-silviu
segcm
Pe 17', de Megane, cu tot cu cauciucuri nu ai?
lukhian
Salut, nu sunt combinator, sunt jante/cauciucuri de pe masina mea, le dau pe astea de 16 pentru ca am ramas cu cele de 17...si mai am si table pt iarna....

UP!!! acelasi pret 11mil FIX
Mar|Us
nu vinzi doar gumele?
gheorghita88
senzor de presiune mai are pe ele?
PMG_tr
800 lei fara gume, plus ce ma costa transportul...si ti le cumpar eu
lukhian
Salut,
@Mar|Us- doar gumele 1mil bucata, ele fiind aprope noi au costat 240lei, nu au galme, nu s-a facut pana nici odata pe ele, nu sunt roase
@gheorghita88-nu au avut senzori de presiune, masina neavand in dotare asa ceva
@PMG_tr- daca vand gumele discutam dar nu la 8mil(transportul fiind undeva la 60lei), am specificat ca sunt impecabile in acest moment, nu au zgarieturi, nu au fost indoiate/sudate si asa mai departe, nu le dau de rele. Pretul pentru jante separat este 10mil si de aici incepe discutia..., pentru mai multe info mesaj/tel
Mar|Us
Ti-am dat PM.

lukhian
Ai primit si raspuns, in continuare valabil! Acelasi pret 11mil FIX, echilibrate numai bune de pus direct pe masina...doritori?
lukhian
Valabil, inca de vanzare complete 11mil, sau gume/cauciucuri la preturi bune.
lukhian
Anunt valabil, acelasi pret, jante/cauciucuri impecabile
B.A.M
INTREBARE?
ai luat jante de la topgear cumva?
sunt si eu interesat sa cumpar de aceea te intreb
vreau sa stiu cam cat sunt de profi
multam
lukhian
Salut,
@B.A.M- jantele au venit cu masina din fabrica, nu sunt cumparate separat, despre cei de la topgear iasi, numai cuvinte de lauda, sunt super de treaba, acuma nu stiu daca in cluj se ocupa aceeasi firma, oricum bafta!,

Anunt VALABIL pret 11MIL.... 5*108 distanta la gauri, cauciucuri matador elite 205*55*r16 aprope noi, fara urme de uzura...
lukhian
Hopa sus, anunt valabil, chiar nu vrea nimeni sa schimbe jantele, am dat 10 mil numai pe cauciucuri acum jumatate de an:)), acuma cer 11 cu tot cu jante, eu zic ca e super oferta!!! si UP!
lukhian
Anunt valabil, pret 11mil fix, in stare impecabila, stau si asteapta in boxa....
lukhian
Acelasi pret, 1100 lei, gume aproape noi, jante neindoiate, sudate, nu necesita/vopsire, indreptare, echilibrare, gata de montat direct pe masina, 260E....se gasesc jante de 16" cu gume in stare perfecta la banii astia?
lukhian
Hopa sus 260E, se pot trimite oriunde in tara prin curierat
lukhian
UPP!!!, nu mai vrea nimeni jante?....jante+cauciucuri in perfecta stare la 260E se gasesc mai ieftine?

...cateva poze cu ele cand erau pe masina, http://forum.4tuning.ro/481-anunturi-auto-...ult-laguna.html

Nu imi da voie sa le pun aici ca sunt prea mari,,,,deci un clic si o sa vedeti:)
Yutcaru
900 de lei si le cumpar pe toate 4
Banii jos...........
lukhian
Imi pare rau, am lasat de la 12-11mil, dar de la 11 la 9....nu exista, am dat mai mult de atat numai pe gume:)), sunt sigur ca poti gasi mai mari si mai bune ca astea mai ieftin, dar pretul pentru ce vand eu este 11mil sau 260E....si pretul mentionez ca este fix....mersi de oferta, Bafta!

Valabil, pretul ramane acelasi!

-Si cateva poze de pe vremea cand erau pe masina.
lukhian
Anunt valabil, 260E, jante 16"+gume 205*55*r16 in perfecta stare.
lukhian
UP de 260E....pomana!
Yutcaru
Daca te hotarasti la 900 de lei,eu sunt aici,un PM si ai banii in 2 zile.
lukhian
la banii astia pot sa dau doar jantele, fara gume, in continuare asteapta in boxa, nu sunt in gaura de bani sa le dau de pomana, era cineva pe forum care vindea de tabla cu 10mil, eu dau aliaj cu gume ca noi, cu 11mil....pretul ramane acelasi in continuare, mersi de oferta.
lukhian
Va multumesc pentru oferte, jantele au acum un nou proprietar, se poate inchide, o zi buna tuturor,
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.