Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ALFA ROMEO 156 1.8 - 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aalfaluk
vand sau schimb cu dacia solenza +diferenta alfa romeo 156 1.8 ts (140 cp) an 2001, E3 , 90000 km , 4 airbeguri , 2 geamuri electrice , climatronic, scaun si volan reglabil , alarma , inchidere centralizata , are schimbate distributia + accesoriile, tehnic si optic impecabila ( exceptand mici zgarieturi) . pret 5000E negociabil ( in acest pret intra si doua discuri noi brembo max) tlf 0723233824- bucuresti
anecula_08
Ceva poze?
aalfaluk
up , cu mica sportiva!!! pt vlad_laguna ! mersi mult pentru oferta dar eu vreau o solenza , eu fiind un alfist nu vreau upgrade-uri cu alte marci decat cu alfa , dar acum sant nevoit sa renunt la ea datorita faptului ca am niste mici probleme in familie si nu o mai pot intretine ( nu este pretentioasa) , si din asta optez doar pt solenza , inca odata mersi mult!!!! cu mult respect aalfaluk
aalfaluk
sus cu ea !!!!!!!!
vlad_laguna
ok. bafta in rezolvarea problemelor
aalfaluk
SUS CU EA !!!!!! pt "noroc" mersi mult pentru oferta dar am scris un pic mai sus ca numai cu solenza vreau ( iti dau cuvantul meu ca daca nu aveam probleme de familie nu o dadeam ) iar in cazul unui schimb cu o solenza diferenta va fi de max 2200E din partea celui cu solenza ( de ce am zis "max 2200 E" fiindca depinde de starea si dotarile solenzei sau cel care ar vrea acest schimb imi poate scadea mie din acesti banii pt micile probleme optice (zgarrieturi) !!!! cu mult respect aalfaluk
aalfaluk
UP ... SUS CU EA!
aalfaluk
SUS CU EA .... CHIAR NIMENI NU VREA O ALFA ???
mickey_nr1sol
Pune si tu niste poze. Interior, exterior
aalfaluk
SUS CU EA !!! pt mychey_nr 1sol imi pare rau dar nu iti pot trimite pm ,asa ca o sa iti las raspunsul aici ! in legatura cu diferenta , dupa cum am mai spus e max 2200E fiindca din aceasta diferenta imi poti scadea tu mie pt eventualele nereguli "optice" ( zgarieturi) ! daca vrei sa o vezi ne putem intalni intro zi cand ai timp ( mai exact dupa ora 17 fiindca dupa ora 17 sant liber ) pt mai multe detalii ma poti suna la 0723233824 ! te salut cu multa stima (oricare ar fi raspunsul tau)!
aalfaluk
sus cu ea!!!!!!!
aalfaluk
sus cu ea!!!!
mickey_nr1sol
Pune frate niste poze ca nu merge asa, arata-ne si noua ce vrei sa vinzi.
aalfaluk
sus cu ea !!!! pot veni la tine doar sa o vezi si sa mergi cu ea ,daca te intereseaza!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.