Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megan bicorp personalizat
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
chcstefan
114.000km pret 9000 Euro neg; CUTIE MANUALA 5+1; 4 GEAMURI ELECTRICE; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 6 AIRBAGURI; CLIMATRONIC; COMPUTER BORD; XENON; JANTE ALIAJ; PROIECTOARE; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;
BARA, FATA SPATE, SPORT ABS, ELERON, ESAPAMENT SPORT INOX, FILTRU AER SPORT, AMORTIZOARE SPORT, DISCURI FRANA VENTILATE SI PERFORATE, GEAMURI FUMURII RAR, MP3+TV+DVD+WOOFER INFINITI, AMPLIFICATOR PT BOXE OVALE LUNETA, CAR KIT BLUETOOTH, parktronic, etc
chcstefan
inmatriculata pe 14 decembrie 2004
nu pot sa spun, ca m-am insurat smile.gif
chcstefan
8600
chcstefan
7000E
micleadragoscostin
de ce ai lasat 2000E in 2-3 saptamani???
chcstefan
imi cumpar alta si am nevoie de avans
Markos
QUOTE
eleron comandat in Germania cu 500 de euro, si nu este pus de fanfaroneala pe masina


se da si separat? cam de la ce viteza devine eficient?
chcstefan
e destul de greu de spus, stiu doar ca o curba o luasem cam cu 110-120 si masina dadea semne de deraj, iar cu eleron acceasi curba cu 150 luata fara nici un stres. Per ansamblu cand mergi cu masina asta tare in curbe trebuie sa ai grija doar de stomac, ca ti-se face rau.
#Dino
te-ai dat la curse la iasi cu ea? pare cunoscuta...
chcstefan
1.nu particip la curse
2.eugen te rog sa urmareste sectiunea din forum cu masini prost tunate.

orice ce alt comentariu pe aceasta tema va fi considerat off topic si tratat ca atare.
dragoselu
consum ?
chcstefan
6000 euro
renutu
daca vinzi spoilerul fata si spate separat sunt foarte interesat eu sa le cumpar, le dau pe alea mele plus diferenta din partea mea, mentionez ca sunt tot negre tot pentru bicorp si cel din fata este nou, daca vrei lasa-mi un pm si ne intalnim prin iasi sa le vezi.
chcstefan
renutu uite nr meu de telefon:0745586879.
chcstefan
5700 e
chcstefan
up
B.A.M
jantele le dai separat?
sau cu altele la schimb?
chcstefan
le dau separat. propune ceva.
tot separat dau si bara fata rs, bara spate rs+esapament, eleron. etc
AR-18-MOS
Motorizare, an de fabricatie?
M i h a i
1.6 16 v 2004..
B.A.M
ce marime sunt si ce firma ,culoare etc
multam
chcstefan
http://www.tomason.de/tn1_presentation.php
si sunt pe 17.
B.A.M
bun momentan nu sunt acasa dar cand ajung revin cu o vorba
multam
ipiq
dai DVD-ul separat?
B.A.M
salut
am revenit
uite ce ofer
4 jante aliaj originale renault + 4 anvelope cele originale de la renault googyear 205/55/16 dar doar doua sunt bune doua au ceva defecte si anume una o bolfa alta are insertiile rupte .
singura un pic lovita este ceea din poza celelalte sunt fara nici un defect sa parcurs cu ele in jur de 25000 km lovitura este de cand masina avea 100 km


sa imi spui ce anvelope ai pe jante si daca te intereseaza care este diferenta.
multam
astept
zamolxe12003
Un 3500 euro merge?
chcstefan
radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.