Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Okazie Renault Megane 1.6 16V - 2990Eur
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
cojocaru28
Marca/Model : Renault Megane 1.6 16valve
Kilometraj : 190 000km reali
An de fabricație : 2001
Motor (cilindree, carburant, norma poluare) : 1600
Consum (urban/extraurban/mediu in L/100km) : 8.5/6/7
Nivel de echipare : Cam tot ce se putea pune pe masina
Detalii nivel de echipare/dotări :
Are cam toate dotarile care se puteau pune atunci pe masina, abs, aer conditionat, toate geam electrice, oglinzile electrice,scaune cu reglaj lombar, computer de bord cu trip si consum instant, comenzi pe volan, etc.
Masina cumparata din Romania de la reprezentanta, este a mamei mele si a facut toate reviziile la Cobalcescu de unde se poate verifica si istoricul masinii

Detalii nivel de siguranță :
Alte comentarii :
Preț : 2990 euro
Numele vânzătorului :Cojocaru Ion
Telefon de contact : 0744383126



Te rog ataseaza poze fara reclama, merci.

1 Aug 2009, 18:40:
masina ingrijita la reprezentanta reno, merge excelent si are un pret foarte bun zic eu. La pretul asta mai gasesti doar solenta, cel mult.

1 Aug 2009, 18:47:
Scuze pentru reclama trebuia sa-mi dau seama, am pus aceleasi poze pe un alt forum si le-am luat de acolo.
Mersi pentru atentionare.

2 Aug 2009, 11:54:
up
St
Atunci se puteau pune si jante de aliaj, radio CD, dar la pretul asta nu mai conteaza:D

Succes la vanzare!
cojocaru28
Ma refeream la dotarile de bun simt care pe vreme aia lipseau la multe masini de showroom, cum ar fi aer conditionat, computer de bord, nu mai zic ca nici acum nu prea vin masini cu toate geamurile electrice, numai fata de obicei, olinzi electrice, etc.
Cred ca ai dreptate i-ar lipsi niste jante de aliaj, dar astea se pot pune oricand, si da ai foarte mare dreptate la pretul ata chiar nu conteaza, la acest pret doar o solenta mai veche poti sa-ti iei sau tico.
After all eu zic ca este o oferta foarte foarte buna, un pret foarte bun iar masina chiar trebuie vazuta.
Multumesc pentru interes.
cojocaru27
up 2900 euro
Depecher
Pretul este negociabil?
cojocaru27
Foarte putin negociabil, si asa mi se pare destul de mic pretul.
Daca nu erau vremurile astea probabil ca niciodata nu ar fi ajuns la pretul asta, insa asta este mama mea vrea neaparat o masina noua pentru ca urmeaza sa calatoreasca destul de mult si ii trebuie o masina pe care sa se poata baza la drum lung.
Oricum e o masina care sigur isi merita acesti bani, d'aia nu inteleg cum de nimeni nu vrea sa o vada, probabil criza asta.
Multumesc pentru interes.

6 Aug 2009, 16:51:
up
Tibotib
Un schimb cu un Citroen C5 din 11/2007,doar 13.800 Km,motor 2.0 HDI,130CP,filtru particule,GARANTIE producator pana in luna 11/2009,echipare Elegance,full fara piele si navigatie, nu te intereseaza?
Este in leasing,se poate preda contractul sau achita integral.
O zi buna!
alex_20
schimb cu solenza din 2004 octombrie?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.