Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] bloc lumini
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gaso
Vand Bloc lumini megane 2 fab 2007 1,5 dci cu tempomat,senzor ploaie,comenzi pe volan.Blocul are spira rupta se vine asa cum este sau pe componente (bloc semnal,satelit comanda radio,bloc comenzi stergatoare)
Axelinooo
Salut ! spira rupta fiind pamblica de la airbag ? daca pamblica de la airbac e ok zi-mi un pret !

Merci anticipat !
mars
Stai linistit, sigur e rupta!
gaso
spira este pamblica si este rupta

2 Aug 2009, 21:59:
cine este interesat sa faca o oferta.
DanCVA
Regulamentul spune sa pui un pret. Scrie si tu pretentia ta financiara, chiar daca e prea mare, ca pana la urma, totul se poate negocia.
Vad ca ai pe blocul de lumini comanda de la radio, care este piesa separata si care este mai mult ca sigur functionala, deci poti sa o dai separat.
gaso
spira (pamblica air bag) este rupa in rest totul este functional,pret tot blocul 150 lei,
sau pe componente: bloc comenzi lumini cu senzor lumini 50 lei,bloc comenzi stergatoare cu senzor ploaie 50 lei,satelit comanda radio 100 lei.

3 Aug 2009, 13:15:
up
homeless
salut,
ti-am dat niste PM-uri ,
vreau sa cumpar doar blocul de lumini, fara stergator sau comanda pe volan, iti pot oferi 35 RONi.
gaso
nu am avut internet la dispozitie,ti-l dau 0744919699 sau mess gaso03
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.