Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dacia Super Nova Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mariusdanielchelariu
De vanzare Dacia Super Nova Clima, 2002, ITP + asigurare 2010, MP3 Panasonic, Aer Conditionat, Proiectoare, Eleron, Jante Aliaj, 77 mii km, revizii la zi. Cine doreste sa afle ce s-a facut la masina de cand o am eu poate cauta dupa userul meu la topicuri si va gasi un topic anterior de vanzare, acum inchis, unde scrie tot ce s-a facut la masina, cu ce ulei merge, etc.
Masina are 4 cauciucuri all-season noi, iar saptamana ce a trecut i-am schimbat cate ceva pe la directie , plus reglarea unghiului.

Pret. 2600 euro negociabil
Mai multe relatii pot oferi doritorilor la telefon 0742 130 786 (Daniel), sau pe messenger mariusdanielchelariu.
EDIT : O vand pentru ca vreau sa imi iau un Logan. Deci, accept schimb cu Logan , minim dotare Laureate, plus diferenta din partea mea.

Cu stima,
Daniel Chelariu
mariusdanielchelariu
UP
mariusdanielchelariu
UP! Nu mi merge telefonul sapt asta. Pot fi contactat doar pe mail/messenger.

L.Edit : Am telefon ! biggrin.gif Pot fi contactat pe 0741 50 60 81. E o situatie temporara, pana luni sper sa pot fi apelat pe numarul din primul post.
mariusdanielchelariu
Se poate suna pe numarul din primul post, s a rezolvat cu telefonul.
Pret nou : 8800 lei noi, usor negociabil.
Anuntul este si pe autovit.
george_moga
Am un logan Laureate 1.6 mpi+remapare cu 55.000 km ,culoare rosu.Daca esti interesat astept raspunsul tau.Al meu logan sta degeaba pentru ca mai am 2 masini diesel.Are sistem audio si cauciucuri noi.Cu stima George:e-mail:bucuresti.est@tapflo.ro
mariusdanielchelariu
Multumesc pentru oferta , George. Din pacate , varianta cu Logan cade, deoarece am o alta masina care ma asteapta, de provenienta straina. Totul este sa vand Supernova pe bani acum.

Deci, UP!

Cu stima,
Daniel Chelariu
mariusdanielchelariu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.