Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Ceasuri de bord SUPERNOVA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ronin33dan
Se vinde un panou(ceasuri) de bord cu turometru dar fara indicatorul de apa ptr DSN.
Bordul a fost model Europa in prima faza , dupa care i-am adaugat eu turometru , iar acum l-am schimbat complet pe a-l ca am primit unul complet.

Pret de pret 70 RON + 10 RON transportul in tara!
marcykone
Un bord complet nou e 100 de ron in Vitan...asa k bafta la vanzare!
ronin33dan
marcykone@ Tu chiar ai o problema de atitudine cam pe unde umbli pe site-ul asta !!!
Rog un admin sa-l mai linisteasca si sa-mi stearga analiza dl.marcykone. Citeste regulamentul dl.marcykone, apoi apleacate asupra celor care vand sau cumpara ceva.
Daca erai putin atent si in nesimtirea dumitale te uitai la un topic numit "[VAND] Set motor Supernova" ai fi vazut ca toata lumea de aici stia cu cat l-ai cumparat si de la cine si cu cat vrei sa-l vinzi dupa ce ai mai luat ceva din el !!!
In concluzie si aici cred ca vorbesc in numele mai multora care s-au saturat de carcotasi uite un mesaj :LAY LOW
ronin33dan
Up !!!

Si o reducere mica....... 65 RON + 10 RON posta romana transport !!!
ronin33dan
UPppppp !!!
marcykone
Bai gogule tu ai o problema!!care e faza cu setul motor?L-am cumparat cu 600 ron s il dau cu 530!Avand in vedere k e nou!Am scazut 70 ron pt k am folosit garnitura de chiulasa,deci nu mai exista!Iar cu bordu tau,tu dai dovada de o mare nesimtire cerand cat nu face!Clar?Care-i faza?Faci urat cand ti se atrage atentia k esti ..nesimtit?Am citit regulamentul si imi asum responsabilitatea!Adminii sa-si faca datoria!Si ai dreptate...si noi ne-am saturat de Tepari! Si acum am obs...tu esti ala de face reclama anumitor baieti de pe aici...ma gandeam eu de unde ne cunoastem...esti dus rau baiete!Ai o problema de nerezolvat cu carcotasii......
ronin33dan
Eu sunt nesimtit???? Asta da dovada ca nici nu te-ai uitat pe regulament dar sa-l mai fi citit.E problema ta cu cat vinde fiecare produsul care-l are????????????????Pot sa cer si 10 mil , este alegerea mea !!! Te uiti vezi si daca-ti convine cumperi , in rest sunt satul de comentarii carcotasule !!! Am sa caut topicul sa arat la toata lumea de unde l-ai cumparat si cu cat si mai vedem cine este nesimtit.

Pana una alta UP !
marcykone
Asa sa faci!!!Zau k m-ai speriat!!
ronin33dan
Up!
pulbur
Salut!,iti ofer 30 de lei pe turometru.Numai bine!
pulbur
salut!scuze,dar nu pot sa trimit PM'uri.Mi-ai primit mail'ul?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.