Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Suport-MP3 player - bord CN dar...
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Alexio
Salut... am intrebat si la sectiunea "imbunatatiri" insa nimeni nu a raspuns... am nevoie de un suport de MP3 player pentru bordul CN model 1998. Am fost acum la reprezentanta la Dacia si mi-a aratat unul din plastic negru striat (reliefat ca bordul si avea continuarea mai lunga in partea de jos) insa gaurile din fata sunt ca vechile casetofoane cu 2 potentiometre si imi pare cam aplecat (la mp3 imi scrie nu mai mult de 30 grade inclinatia). Stiti cumva alt model de carcasa prin comert? Unde gasesc/pret si daca are cineva si poze detaliate?

Multumesc anticipat!
deceneu32
Asta e modelul.Ii decupezi partea frontala.
baranga
vezi ca se gasesc la magazinele de piese auto suporti de cd-player special pentru burd CN si nu mai trebuie sa decupezi nimic iti intra din prima si nici nu se vad suruburile din fata;ca pret pot sa iti zic ca eu acu 3 ani am dat pe el 20 ron wink.gif
danut 69-71
Daca iti iei MP3 nou , are suport de tabla pe el .
baranga
QUOTE(danut 69-71 @ 6 Aug 2009, 10:25)
Daca iti iei MP3 nou , are suport de tabla pe el .
*



ala nu e suport;aia e sania lui wink.gif
danut 69-71
Sanie -suport nu-i acelasi lucru ?
baranga
nu wink.gif
danut 69-71
Pe sanie culiseaza si suportul se prinde fix ca si sania . drunksinging.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.