Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Detector radar Cobra ESD 7000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
RoboCoop
Detectorul este aproape nou, a fost folosit foarte putin si are toate accesorile

detectie radar in benzile X, K si Ka
detectie LASER 360 de grade
Display UltraBright - Afisaj cu pictograme
Modul City/Highway - Reduce alarmele false în zonele urbane
Auto Mute - Diminueaza nivelul alarmelor
LaserEye - Asigura o protectie de 360º a semnalelor Laser
VG-2 Alert - Avertizeaza posibilitatea detectarii cu sistemul de detectie a detectoarelor de radar VG-2
VG-2 Undectable - Asigura imunitate totala împotriva sistemelor de detectie a detectoarelor de radar VG-2
Spectre Undectable - Asigura imunitate totala împotriva sistemelor de detectie a detectoarelor de radar Spectre 1

Pret 120 ron negociabil
Master01
De curiozitate, de ce il dai? Stiu ca este un detector low cost, dar cum de comporta? Detecteaza bine sau da alarme false mai multisoare?
Si eu vreau un detector ieftin dar si folositor.
RoboCoop
sincer se comporta foarte bine in ciuda faptului ca este cam cel mai ieftin de pe piata,alarme false da mai multe in oras dar daca activezi modului City este mai bine.Motivul pentru care vreau sa il dau este ca nu l-am mai folosit cam de 6-7 luni deoarece mi-am luat o statie CB si nu il mai folosesc
jelly
nu te supara dar unul nou este 140 lei ron
RoboCoop
nu ma supar , pretul in magazin este cam 155 iar pretul meu este 120 ron negociabil
RoboCoop
up

RoboCoop
up
RoboCoop
Vandut ! se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.