Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] cirlig remorca pt. Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Tomcat
Vreau sa cumpar un cirlig de remorca second hand pentru Dacia 1310 maxim pina in 100 lei.
Am nevoie de cirligul care merge montat pe masina care are bara spate din plastic, cirlig care iese pe sub bara fara a fi nevoit sa gauresti bara de plastic.
Astept oferte in special din Bucuresti.
Tomcat
Up!
Am nevoie de un cirlig de Dacie!
bashtalu
ia incearca pe la remat, sigur gasesti, ieri pe la berceni parca am vazut asa ceva
Tomcat
Am vorbit cu omul de la Berceni de doua saptamini, am telefonul lui. Nu are decit din alea tipul pentru bara de fier. Cirligul imi trebuie pentru taica-meu. Masina are bara de plastic si trebuie sa o spargi toata si pentru cui si pentru lateralele care intra in lonjeroane si pentru priza de curent 12V.
Asa ca mai incerc si aici pe forum, poate gasesc de la cineva care are.
Multumesc oricum!
ovicata
Nu trebuie sa o''spargi''toata trebuie data bara jos,taiat de pe suportul stang al barii "veriga" de remorcare,se decupeaza cu un cater doua fante de jos in sus pana la intaritura de metal a barii pe directia carligului.Eu asa am procedat,dar daca nu iti este urgent,mai cauta. BAFTA!
Tomcat
Up!
Am nevoie de cirlig.
Tomcat
UP!!
Tomcat
UP!!
Hai cu un cirlig!
Tomcat
UP!!
Hai cu un cirlig!
Tomcat
UP!
Tomcat
UP!!
Hai cu un cirlig!
Tomcat
Rezolvat problema! Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.