Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 2 1.5 dCi 82CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
padre
M-am hotarat sa schimb masina, asa ca Megane-ica mea este de vazare.
Fabricatie 2004, inmatriculata in 2005, unic proprietar (totusi a fost achizitionata prin leasing, unic sofer, ca sa zic corect, leasingul a fost inchis).
KM parcursi 79000, toti au fost o adevarata placere.
1.5 dCi 82 CP, nivel echipare Confort Expression, din care mentionez cateva mai importante: 6 airbaguri, aer conditionat, oglinzi electrice si incalzite, oglinda interioara heliomat, cotiera, proiectoare ceata, geamuri electrice, etc.
Suplimentar fata de acestea, masina mai are: volan si shimbator de viteze imbracate in piele neagra, geamuri spate fumurii (omologate RAR), presuri cauciuc Megane de origine. ITP valabil pana in 28.03.2011. Ultimele piese schimbate au fost bieletele de directie in martie 2009 cand am facut ITP-ul si macaraua geamului stanga fata. Asta inseamna ca nu vor mai face probleme mult timp de acum inainte. La revizia de 60000 km am schimbat discurile de frana fata si tamponul motor asa ca masina nu e zgomotoasa si nu da vibratii in caroserie, toarce ca o pisicuta. A fost intretinuta cu drag, m-a servit intotdeauna conform asteptarilor.

Bonus ofer si o toba finala noua, piesa de origine Renault, mai multe detalii AICI.

Pret 7200 euro.
M i h a i
Ce marca este folia?
padre
Folia este Llumar.
Am uitat sa mentionez mai sus, bineinteles ca are si ABS wink.gif
b76bgaarh
si se inlocuieste cu ce?????
padre
Secret, va spun dupa ce o cumpar cool.gif

adi_ar
Padre, urmarind pe aici cu cata pasiune ai ingrijit-o, iti cumparam eu Meganelu' daca nu aveam unul.
Bafta la vanzare!
padre
Sa fie! Multumesc pentru apreciere cheers.gif

Imi trec si nr de telefon pt ca nu stau mereu pe forum 0730021111.
padre
Tocmai ce am spalat-o, arata super cool.gif
padre
pret usor negociabil
padre
valabil
padre
7000 euro
padre
6990 euro
padre
cool.gif
padre
up up
padre
smile.gif
padre
6700 euro.
Saptamana care vine sunt dispus sa agreez un pret foarte bun wink.gif
padre
6500
b76bgaarh
padre... teai hotarat cu ce il schimbi?
padre
da, dar va spun dupa ce realizez achizitia wink.gif
padre
6200 euro + 4 anvelope iarna + toba finala noua bonus
padre
cool.gif
padre
hai cu Meganu'
padre
ultima incercare 6000 euro
padre
wink.gif
padre
tongue.gif
padre
5800 euro
padre
smile.gif
padre
up
nforcero
un nr de telefon? id?
padre
0730021111
mirto
salut. daca vrai ca ultim pret 5400, ne putem intilni.
padre
pretul nu este negociabil pe forum.
ma gandesc sa revin la 6000 euro... wink.gif
blual
QUOTE(padre @ 27 Sep 2009, 08:30)
pretul nu este negociabil pe forum.
ma gandesc sa revin la 6000 euro... wink.gif
*



Salut,



2 Oct 2009, 15:38:
Salut,

Ma intereseaza setul de jante cu incaltari de iarna. Il dai? Daca da spune-mi te rog care e pretul.
padre
nu am decat anvelope de iarna, fara jante. din pacate nu sunt de vanzare pt ca le voi pastra pt un logan "de imprumut" pe care-l voi folosi dupa vanzarea megane-ului.
Cine este interesat de Megane sa ma sune, pretul a crescut, oricat de surprinzator suna.
padre
revizie generala 80.000 km efectuata vineri 2 octombrie.
Masina se prezinta intr-o stare foarte buna, deja am oferta pt ea. Noul pret este 6500 euro, valabil numai saptamana asta.
padre
s-a vandut, se poate inchide si sterge topicul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.