Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] accesorii dacia logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
danetgabriel
se vand urmatoarele:
-inele aeratoare: 25 RON

-pleoape logan ph1/ph2: 25 RON

-deflectoare aer logan: 65 RON

-deflectoare aer sandero: 65 RON

-aparatori noroi: 25 RON

-filtru polen: 30 RON

-montaj filtru polen( doar in Bucuresti): 15 RON

-schimb filtru polen(doar in Bucuresti): 5 RON

-debacterizare climatizare(doar in Bucuresti): 60 RON
valiaviator
Deflectoarele sunt originale? Ce marca e filtrul de polen?
danetgabriel
deflectoarele sunt originale iar filtrul este purflux
valiaviator
Deflectoarele au sistemul de prindere cu clemele care se monteaza in canalul de intrare al geamului?
danetgabriel
o sa ma uit dar asta abia marti o sa fiu plecat pana luni si te anunt
nu le am in casa si nu ma pot uita
mersi mult si scuz ca nu iti pot raspunde imediat
filtrul se potriveste ca am si eu pe masina sau ne intalnim direct si scuze dar nu pot trimite pm daca e vb pe mail gabriel.danet@gmail.com
danetgabriel
aeratoare negre logan 15RON
alindrgn
aeratoare negre, adica doar 'aripile'? inelele separat sunt 25?
Marso
poti atasa o poza cu filtrul de polen? este cumva din material gen "pufos" precum cel de origine renault?
danetgabriel
alindrgn: inele cum sunt cele arginti numai ca sunt negre si sunt cele pe care le-am avut eu pe masina
Marso:este din material cam cum e cel de hota iti fac maine o poza la cel care il am eu pe masina

20 Aug 2009, 08:01:
up
valiaviator
Imi raspunzi si mie la intrebarea de mai sus?
danetgabriel
da alfel cum ar putea avea sistemul de prindere?
valiaviator
Tocmai de asta am intrebat! Eu am avut un set cu acelasi sistem de fixare si le-am dat jos deoarece geamul nu se mai inchidea destul de bine in partea de sus. E posibil sa se intample acelasi lucru si cu acestea?
danetgabriel
nu stiu ca mie nu imi plac deflectoarele pe masina uite o sa caut daca vrei unele cu alt sistem de prindere dar saptamana viitoare ca o sa fiu iar plecat din bucuresti si sa imi trimiti un mail daca te mai intereseaza filtru de polen
valiaviator
Da, ma intereseaza!
danetgabriel
oki atunci ramane pe luni cu filtrul trimite-mi un mail cu nr de telefon si te contactez eu luni smile.gif

20 Aug 2009, 19:06:
de maine dimineata pana duminica voi fi plecat daca doriti ceva lasa-ti mesaje sau mailuri si va contactez eu luni cand revin si valiaviator lasa-mi pe mail nr tau de telefon si te sun eu luni smile.gif
valiaviator
Din cate vad eu, tu faci afaceri doar luni!
danetgabriel
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.