Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese R5
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
flaviuf
Vand un radiator de AL de R5, motor de 1300. Este in stare buna, nu curge. Contact: flaviuf@yahoo.co.uk
Pret: 50 RONi

ATENTIE LA REGULAMENTUL DE LA BURSA
flaviuf
Mai am de vanzare diverse piese de R5, primul model:
- amortizoare spate in stare buna (aproximativ 15000 km)
- geamuri fata-spate (spatele sunt cele pentru modelul in in 3 usi - cu deschidere cu "aripioare") si luneta
- faruri
- macarale usi
- ansamblu stergatoare fata/spate
- diverse ornamente (intrebati ce anume si va spun daca am)
- fuzete, planetare
- bara fata/spate
- lumini marche arriere
- instalatie electrica
- bloc lumini
- delcou Ducellier de motor de 1300
- pompa de apa
- etc.

Pentru detalii si poze trimiteti-mi e-mail la: flaviuf@yahoo.co.uk

ATENTIE LA REGULAMENTUL DE LA BURSA
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!! plus un motor de 1300 de R5 in stare foarte buna.
kalyyyyyy
Aprindere electronica avea?Daca da pune te rog un pret si un cod al aprinderii, neaparat si o poza.In al doilea rand m-ar interesa un cheder(defapt ma intereseaza inima de la cheder dar ma indoiesc ca o dai separat);poate sa fie oricare dintre chedere, preferabil cel mai mare(nu stiu daca fata sau spatele e mai mare).
flaviuf
Nu are aprindere electronica ci clasica pe delcou. Motorul e de R5 modelul pana in '84-85, nu de super5.
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
S-a dat radiatorul. Restul valabile.
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
fauru_13_xwn
o poza cu fuzetele si un pret . ms
RaR5
Salut, spune-mi te rog, oglinzile laterale sunt cu reglare din interior? Daca da, m-ar interesa pe mine....si daca are inchidere centralizata, am nevoie de plasticul fumuriu de deasupra oglinzii, care protejeaza "Circuitele" pentru centralizata.

Multumesc.
flaviuf
QUOTE(RaR5 @ 19 Nov 2009, 16:56)
Salut, spune-mi te rog, oglinzile laterale sunt cu reglare din interior? Daca da, m-ar interesa pe mine....si daca are inchidere centralizata, am nevoie de plasticul fumuriu de deasupra oglinzii, care protejeaza "Circuitele" pentru centralizata.

Multumesc.
*



Din pacate nu te pot ajuta. Oglinzile sunt normale iar inchidere centralizata nu are.
RaR5
OK, multumesc pentru raspuns, oricum... Ai idee pe unde as putea gasi o oglinda de Stanga?
flaviuf
QUOTE(RaR5 @ 20 Nov 2009, 17:51)
OK, multumesc pentru raspuns, oricum... Ai idee pe unde as putea gasi o oglinda de Stanga?
*


Pai eu zic sa urmaresti anunturile cu dezmembrari. Alta idee nu-ti pot da. Daca vad eu vreun anunt iti spun.
fauru_13_xwn
nu pot sa dau pm ca nu ai destule posturi ........treaba

fauru_ro@yahoo.com
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
flaviuf
UP!!!
za_kristake
ai cumva o turbina garette T3? de reno
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.