Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu găsesc topicul cu Mireo Pc
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Lostboy
Am făcut un topic în care prezentam varianta pt. PC a software-ului de navigare Mio. Se pare că nu mai este. Poate să-mi zică cineva ce s-a întâmplat cu el (topicul)? A fost mutat sau șters?
ms
DragosP
Este șters, e în coș. De ce? N-am analizat.
Lostboy
Ok. Aștept un răspuns cu privire la motivul ștergerii.
ms
argon
warez!?
Lostboy
QUOTE
m) Este interzisa postarea de fisiere si/sau link-uri care trimit catre fisiere care incalca legea dreptului de autor (NO WAREZ, NO CRACKS).

Nu a fost prezentat niciun link sau fișier care să contravină regulamentului. A fost postat un fișier postat pe youtube în care era prezentat un software.
argon
nu fii asa sigur, poate ai uitat, dar ai postat explicit un link blush.gif orice moderator poate confirma.
Lostboy
Ai dreptate. Și nu se putea șterge ultima postare în care era postat link-ul? Chiar era nevoie să se șteargă întreg topicul?

LE Mă gândesc că se putea acționa astfel: se ștergea postarea respectivă, se aplica un warn și totul era ok. Nu? Întreb, nu dau cu parul.
DragosP
Așa a hotărât moderatorul secțiunii respective.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.