Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante aluminiu renault 16 si 17"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adyxxx87
VAND jante de 16" sau 17" . Cele de 16" sunt in prezent pe laguna mea,cele de 17" sunt in garaj...
Atasez poza cu cele de 16" cum sunt pe masina.
Cele de 17" sunt originale renault laguna modelul 7 spitze exact k cele de pe laguna visiniu din poza

Probabil mai potrivesc si la alte modele
TwistR
cat pt silversone? (cele pe 17)
Yutcaru
Ceva preturi?
adyxxx87
Cele de 17"---1200 ron
Cele de 16"---1000 ron

Nu cred k e mult avand in vedere faptul k o janta de tabla noua pt reno e 350 ron...Adica 350x4=1400Ron
sokar
In ce stare sunt cele cu 7 spite? Au si senzori pe ele?
adyxxx87
Fiecare din cele de 17" are o lovitura mica pe interior,bineinteles k nu tare k doara nu mergem k barbarii,se observa daca te uiti bine...Cele de 16" in exterios stare foarte buna,nu stiu daca sunt lovite in interior,fiind in prezent puse pe masina mea.
Atasez poze cu cele de 17"...nu sunt zgaraiate.sunt doar murdare de praf cum nu le folosesc......fara senzori,deoarece vand jante nu senzori...Cine are senzori si schimba jenti se poate lua senzori de pe ale voastre si pune pe astea.

17 Aug 2009, 20:03:
Nu vrea nimeni.....cele pe 17" in 7 spitze costa noi 936 ron bucata adica tot setul 3744 ron. Eu vreau doar 1200.
myky


Capacele le ai la cele de 16" si cum as putea sa vad jantele?
adyxxx87
QUOTE(myky @ 17 Aug 2009, 21:18)
Capacele le ai la cele de 16" si cum as putea sa vad jantele?
*



Ne putem intalni in arad si poti vedea jantele. capacele din mijloc lipsesc....7-10 lei 4 capacele pt ele.
adyxxx87
Sau schimb cele originale de 17" cu altele de 18" care nu sunt originale renault dar sa se potriveasca.
Yutcaru
Le dai cu tot cu cauciuc? Daca nu,un pret pt cauciucuri?
adyxxx87
QUOTE(Yutcaru @ 19 Aug 2009, 17:46)
Le dai cu tot cu cauciuc? Daca nu,un pret pt cauciucuri?
*



Fara cauciucuri.
gigisandokn
lasa un nr de tel sa te sun pls
pe 16" m-ar interesa..ce marca sunt?
trimiti si prin curier, sunt din Bucuresti.......?
adyxxx87
Nu stiu ce marca sunt deorece nu aveau capacele si nu stiu dak scrie pe interior....am rezolvat si capacele. o sa atasez poza si cu capacele.
Trimite doar mesaj
0745824357
Dak trimit prin curier o sa iesi cu ceva mai scump.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.