Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: LOGANUL MEU DE 9.000 euro
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
romeodr
Timpul a trecut ,si miine se implinesc 1 (unu) an si o luna de la achizitionarea masinii !! tongue.gif
35.500 km efectuati (35.477mai exact) blush.gif ,NICI UN FEL DE DEFECTIUNE,o singura revizie efectuata la 20.000 km ....un adevarat drive -test ,efectuat intr-un an de exploatare,in toate conditiile posibile !!
De la frecusul zilnic prin minunatul oras Brasov ,la autostrazile de mare viteza din Europa ,de la -30 grade C ,asta iarna in Gheorghieni ,la +40 in sudul Spaniei ,de la 2.408 metri altitudine in Pirinei,la Port d'Envalira ,pe Riviera Franceza,sau in aglomeratia din Paris,Barcelona,Viena sau Marsilia ,de la Saint-Tropez la Balaton ,de la Cernavoda la Fundata....ETC...am avut in Dacia Logan PH2 1.4 MPI ...un adevarat PRIETEN !!!
romeodr
..un jurnal de bord inseamna ..un jurnal de bord.. blush.gif !!
se reproseaza de catre administratori,ca s-ar fi transformat in ,,cafenea,, blink.gif
..eu nu cred...un jurnal de bord este totusi o poveste pana la urma...nu poti fi ,,tehnic,,...
..ok!!!!.. povestea frumoasa a BESTIEI ROSA se incheie aici.... blush.gif !!!
..se incheie de povestit aici...ea isi va urma drumul sortit de divinitate...de la inceput pana la sfarsit...
ca viata noastra de altfel.... wink.gif !!
calinutzzz
Ce rahat ! Nu iti faci blog?!? Sa continuam discutiile acolo ca aici sunt prea multi "strajeri ai dreptatii" care vor sa te apere de "atacurile" verbale, ca ai ajuns la varsta asta si vezi tu trebuie sa aiba grija de tine. Cred ca ar fi interesant sa iti faci un blog, nu @Markos?
ajaccio83
Era un jurnal de bord plin de poze,si deseori foarte simpatic si haios.Pacat ca a fost sters.
Nu e singurul jurnal de bord de tip "cafenea" de pe acest forum.
O bulina neagra la moderatori.
IRONICK
QUOTE(calinutzzz @ 19 Aug 2010, 08:38)
Ce rahat !
*
Si aici dam de tine?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.