Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Megane 1.9 dci 2002 piese]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Coltzz
Vand piese Renault Megane 1.9dci 2002 avariat fata
Pompa injectie, injectoare, chiuloasa, cilindri (sau motorul cu totul - este fisurat in partea inferioara), cutia de viteze, usi, haion, stopuri, aripi spate, jenti MG - 3 buc(scria titan pe ele), etc
in curand o sa pun si cateva poze

In functie de nr de piese, preturile sunt discutabile

Tel: 0762.201.207 sau 0727.986.024
Vallybz
de unde esti?si daca trimiti si in tara+preturi
Axelinooo
Salut ! masina avea senzori de lumina si ploaie ? intreb deoarece ma intereseaza blocul de lumini daca il mai ai si daca pamblica de la airbag de la volan e ok nu e rupta! daca ai poti sa`mi dai si un pret ?
Multumesc anticipat!
Coltzz
"de unde esti?si daca trimiti si in tara+preturi"

Sunt din BV. Trimit si in tara prin curier; o sa incerc sa fac o lista eventual sa pun si niste preturi cat mai curand
fiul
Salut! As avea nevoie de manerul de deschidere a portierei(cel din interior) usa stanga fata. Vezi in foto. Daca sunt argintii atunci le vreau pe toate 4, daca sunt negre doar cel din stanga. Te rog sa te uiti daca deschiderea pe fata este pe cablu, daca e pe tija nu se potriveste la mine. Un pret si modalitatea de livrare. Spor la vanzare!
Coltzz
"Salut! As avea nevoie de manerul de deschidere a portierei(cel din interior) usa stanga fata. Vezi in foto. Daca sunt argintii atunci le vreau pe toate 4, daca sunt negre doar cel din stanga. Te rog sa te uiti daca deschiderea pe fata este pe cablu, daca e pe tija nu se potriveste la mine. Un pret si modalitatea de livrare. Spor la vanzare!"

sal

manere nu am decat pe negru, deschiderea este pe cablu si perechea fata (adica stg+dr) - la 50 lei.

Livrare prin curier cu plata ramburs sau daca ai pe cineva care vine la BV cu cea mai mare placere
fiul
multumesc pt. raspuns. am nevoie doar de stanga. daca era o anvelopa mergea sa iau doua dar asa... smile.gif Daca se da doar cel de stanga, astept un semn la klaus_media@yahoo.com. Pentru expeditie iti voi da reply cu adresa mea.
Spor la vanzare!
espacern
Salut!Ma intereseaza pret daca mai ai capac de oglinda retrovizoare sofer sau chiar oglinda cu tot.
Merci

20 Aug 2009, 20:50:
salut ma intereseaza un pret la capac de oglinda retrovizoare sofer sau chiar si oglinda cu totul
merci
CatalinBI
Puntea spate este cu discuri sau tamburi?
Coltzz
"multumesc pt. raspuns. am nevoie doar de stanga. daca era o anvelopa mergea sa iau doua dar asa... smile.gif Daca se da doar cel de stanga, astept un semn la klaus_media@yahoo.com. Pentru expeditie iti voi da reply cu adresa mea.
Spor la vanzare!"


daca vrei neaparat ti-l dau si separat la 30 lei, dar te costa mai mult daraua decat ocaua.
Vezi ce raspuns primesti si iti este mai ok ptr tine

"salut ma intereseaza un pret la capac de oglinda retrovizoare sofer sau chiar si oglinda cu totul"

o sa ma uit azi, din cate stiu eu este intreaga

"Puntea spate este cu discuri sau tamburi?"

a fost pe tamburi, si am mai ramas doar cu tamburii, puntea a plecat la buc.
V A L I
Chedere geamuri usi fata cele din poze ( pret) ?

Tamburii aia in ce stare sunt (cati km avea masina)?

Poze si cu jantele daca se poate ?
espacern
"salut ma intereseaza un pret la capac de oglinda retrovizoare sofer sau chiar si oglinda cu totul"

o sa ma uit azi, din cate stiu eu este intreaga


Nu ma uita te rog ca ma uit in oglinda si vad stramb!!
fuscus
proiector ceata pasager dreapta ? pret?

mersi........
softus
parasolarele sunt gri? un pret?
alex 19 USV
QUOTE(fiul @ 18 Aug 2009, 18:26)
Salut! As avea nevoie de manerul de deschidere a portierei(cel din interior) usa stanga fata. Vezi in foto. Daca sunt argintii atunci le vreau pe toate 4, daca sunt negre doar cel din stanga. Te rog sa te uiti daca deschiderea pe fata este pe cablu, daca e pe tija nu se potriveste la mine. Un pret si modalitatea de livrare. Spor la vanzare!
*




QUOTE(V A L I @ 21 Aug 2009, 09:14)
Chedere geamuri usi fata cele din poze ( pret) ?

Tamburii aia in ce stare sunt (cati km avea masina)?

Poze si cu jantele daca se poate ?
*




QUOTE(fuscus @ 6 Sep 2009, 19:30)
proiector ceata pasager dreapta ? pret?

mersi........
*




VEDETI CA OMU ARE MEGANE 2 NU 1, DECI NU STIU DACA SE POATIVESC TOATE PIESELE PE ALE VOASTRE wink.gif
hellcat
In 2002 pe megane 2 nu exista 1.9 dCi...deci ramane megane 1, care oricum e cu tamburi pe spate!
alex 19 USV
QUOTE(hellcat @ 8 Sep 2009, 15:21)
In 2002 pe megane 2 nu exista 1.9 dCi...deci ramane megane 1, care oricum e cu tamburi pe spate!
*



CHIAR TIN SA TE CONTRAZIC

ORICUM OMU ARE LA SEMNATURA "RENAULT MEGANE 2 2002 HATCHBACK"

DEMONSTRATIA:
hellcat
Bine mah, daca programul tau zice 11/02...cauta-mi si mie niste tamburi de megane 2 cand e mai pliciteseala pe la tine.
alex 19 USV
FIIND MODERATOR, AR TREBUI SA ITI DAI SINGUR SEAMA CA ESTI OFFTOPIC, DACA VREI SA ITI FAC O OFERTA IMI CERI PE PM NU PE TOPICUL DE VANZARE AL OMULUI
mbc
Ce le mai place unora sa insiste in prostie... si ca sa fie treaba, mai scrie si cu CAPS-LOCK-u' apasat... de parca ar tipa la cineva...
Iarta-ne conasule!
saftonel
volanul fara air`bag la ce bani?
gutui
salut. as vrea si eu capacul/capacele alea de plastic de pe motor si de pe baterie. (daca mai sunt intregi urechile de prindere) si contra aripa fata spre fata de pe partea dreapta....mail pe: petru.luca@vrancart.ro Merci
Scuze de off topic, dar nu ma pot abtine sa nu ma bag---eu am megane 2, 1.9 dci si e fabricat in noiembrie 2002--franta. in romania nu erau, de asta probabil unii nu stiu. am intalnit de astia chiar si la reprezentante, care ma contraziceau.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.