Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] amplificator auto Pioneer
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Muttley
Pioneer GM-6300F - pret 500 RON;
Cablaj Dietz 23088 - pret 80 RON.

Prefer sa le dau impreuna, 550 RON. Pretul n-ar fi prea negociabil, deja pierd cam multi bani si-asa... wacko.gif

Le-am cumparat noi pentru mine cu 3 zile in urma, le-am montat pe masina ieri, am facut proba, nu m-au impresionat, azi le-am dat jos si am pus inapoi cablajele vechi si statia veche.

Motiv vanzare - in configuratia de pe masina mea (4 difuzoare), aceasta statie nu ofera un castig suficient de mare care sa justifice pastrarea ei. Iar cum subwoofer n-am de gand sa folosesc, imi vad de treaba.

Edit: cu poze reale revin maine seara (momentan nu am bluetooth ca sa le pot descarca).
Muttley
UP.

Poze, desi arata fix ca-n linkuri, maine.
Muttley
Repet:
- amplificatorul e nou, functional, impecabil;
- cablajul e la fel de nou, la fel de impecabil, are gata montati (corect!) papucii si siguranta fuzibila de 40A pe firul de (+).

[attachmentid=1627548059] [attachmentid=1627548060] [attachmentid=1627548061]

Sub pretul de 550 RON nu cobor, deja e prea putin. Decat sa pierd atatia bani, prefer sa pastrez fierataniile pentru cand mi-oi lua a 2-a masina.

Daca e careva interesat si curios, click pentru un scurt istoric al taraseniei.

26 Aug 2009, 20:48:
UP
Muttley
Am si uitat de el...

UP laugh.gif
Muttley
Daca n-aveti 4 difuzoare pentru 4x60W RMS, la legare in punte da 2x150W RMS. Suficienti sa miste cele 2 subwoofere din portbagaj wink.gif

UP!

Edit: 400RON amplificatorul. 40% mai ieftin decat in magazin si e pus sub tensiune maxim 30 minute!
Muttley
UP
Muttley
UP asteapta nervos.gif
Muttley
Up, 4 mil "pionierul".
Muttley
UP
Muttley
laugh.gif
Muttley
Vine iarna, 4x60W sau 2x150W, tine cald in portbagaj!
Muttley
banana_bailando.gif
Muttley
UP
Muttley
Valabil
Muttley
UP, 3.5 mil amplificatorul. Ultimul pret. Livrare gratuita Pitesti, Bucuresti sau imprejurimi.
Fratzica
eu tot sunt de parere ca pierzi bani degeaba. Fa-le un montaj ca lumea si o sa vezi ca se aud foarte bine.
Muttley
Ca de obicei, am uitat "UP"-ul de rigoare.
Multumesc pentru redeschidere blush.gif
Muttley
Ocupa spatiu-n casa.
3.5 mil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.