Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MONTEZ CEASURI BORD LOGAN PE SOLENZA SI CLIO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2
sherlock07
Montez ceasuri bord logan cu consum instantaneu pe solenza si clio.Pretul este de 300lei ce include caesurile , maneta si manopera.
sherlock07
mai sunt pe stoc ceasuri cu instantaneu.
bradut
ce fel ce ceasuri sunt la 300? de prestige?

2 Feb 2010, 17:51:
au si cb?
sherlock07
sal, la 300 lei sunt ceasuri cu cb ,cu instantaneu de ambition cu montaj si maneta incluse in pret, dac vrei de prestige se mai adauga 50lei .numai bine.
rratzoiusexos
salut.numai in pitesti lucrezi?
sherlock07
nu neaparat.
AsmVax
cat ma costa restul componentelor necesare, presupunand ca am ceasurile si maneta?
rratzoiusexos
poi eu sunt din bucuresti,si as vrea sa mi motez ceasurile...ar fi frumos sa postezi cateva poze cu ceasuri montate,operatiunea de montare.
sherlock07
@AsmVax daca ai ceasurile si maneta te mai costa 70lei montajul.Poze din pcate nu am ca nu am stat sa fac, dar totul se face profi.
AsmVax
cum procedam? fiindca eu sunt din Bucuresti
mafiozzo
pe supernova nu montezi ?:|
sherlock07
si pe supernova..
oanadenisa
sal vreau si eu sa mi montezi ceasuri cu cb si ci pe un clio din 2003 la ce pret ajunge? sunt din focsani 0733276014 cristi
puiu82
Salut! Cat costa montajul pe supernova? Am deja ceasurile......
Ma deplasez la tine,evident.
Bafta!
bogdanelkva
mai e valabil?
sherlock07
da este valabil.
AdiZ
Trimiti in tara? Cu instructiuni si asa mai departe? tongue.gif
mithos256
salutare ! am si eu o intrebare ! poate sa imi spuna cineva cum se leaga ceasurile de logan pe un clio ? ma refer la mufele din spatele ceasurilor ! multumesc anticipat !
Weekender
salut
la bucuresti cand vi sau cum ajungi la buc daca ai mai multe comenzi
da-mi un pm cu nr de tel sau un id de mess
mersi
sherlock07
@Weekender ai PM!
alexxbadea
Salut ma intereseaza si pe mine un bord logan pe solenza, trimiti si in tara cu instructiuni? Imi lasi un numar de telefon sa discutam? Multumesc
sherlock07
valabil! mai am ceasuri cu consum instantaneu.numai bine!
adi10
Salut,ma intereseaza si pe mine ceasuri de logan,poti sa-mi lasi un nr in pm...thanks
sherlock07
@adi10 ai PM.
logman
Salut! Ma intereseaza vitrina cu inele cromate.
wheelman2011
salut, daca mai e valabil anuntul ma intereseaza si pe mine ceasurile de Prestige pentru benzina ( cu zona rosie de la 6000rpm ) si spune-mi care ar fi pretul pentru ceasuri si maneta ca de monat le montez eu. Merci.
sherlock07
salut,250lei cu totul.numai bine.
teposu23
Vreau si eu pe supernova! mai montezi si la ce preturi lasa-mi un id de mess sau un nr de tel. si de unde esti ?
sherlock07
@teposu23 ai PM!
avrelln
sal! mai e valabil?? ma intereseaza un bord de prestige pe o solenza diesel, am inteles ca nu se poate consum instant...nu e f important asta, insa il vreau albastru cu acele rosii, eventual il trim prin curier cu indicatii de montaj (sunt din buc) si un pret te rog. bafta
sherlock07
salut, ceasurile se pot monta , dar partea consum nu va functiona.numai bine.
jaaL
300 de lei ...Rentabil ! baftă
avrelln
@sherlock07 cum facem? sunt interesat...pretul fara montaj cu mufe adaptoare este 250 lei? si daca il vreau albastru cu acele rosii? neaparat de prestige, poti sa-l faci? si il trim prin curier (posta)? nu ma intereseaza f mult consumul instant, insa ma intereseaza celelalte functii ce se pot activa, gen martor usi deschise, centuri siguranta, etc, si ce se mai poate activa ca nu-mi vin acm in minte...mentionez ca am UCH pe masina, astept raspuns, merci
sherlock07
@avrelln ai PM.
avrelln
@sherlock07- ai PM
boaingboaing
salut. am ceasuri si maneta cb. in rest nu stiu cum sa l activez. mentionez ca am un clio2 1.5 dci, hatchback. spune -mi cat ma costa . sunt din iasi
ecs17
prin oradea nu dai? smile.gif renault clio 2 phase 1 2001
sherlock07
salut, prin Oradea momentan nu.
Motormv
Salut! Imi poti monta pe un renault kangoo 1,5dci din 2005.Multumesc!
sherlock07
pret nou cu totul inclus(tablou bord, maneta, montaj)-200 lei.
Addyd
Salut sunt din tgv ai ceasuri de bord cu cb, si maneta ptr. Clio 2004 1.5 dci?
Da-mi un PM cu pretul si manopera TKS!!!
Daca ai si o poza cu bordul as fi multumit!
sherlock07
@Addyd ai PM!
ecs17
Ai tablou bord si maneta pentru renault clio 2 phase 1 2001? Ca daca nu dai prin Oradea atunci as incerca eu sa montez...tablou de bord nu e greu de montat.
Si la ce pret ar ajunge daca mi-ai trimite, fara montaj ?
ccoto
Sherlock, o intrebare care s-a mai pus anterior, poate te pricepi sa dai un raspuns:
Pe un Kangoo 1.5 dCi 62 KW, motor K9K718, Euro 4, facut in 2006, cu bordul ca in poza atasata, se poate pune computer de bord? Ma intereseaza functiile de baza legate de consum instantaneu, distanta pana la alimentare, etc..Daca se poate, urmatoarea intrebare, fireasca, te bagi?
Merci
sherlock07
salut, da se poate pune, iti las numarul meu de telefon in PM.
marian_nzr
Salut ,
Pt un clio 1.5 dci din 2005 ,65 cp, se poate?
sherlock07
salut, da , se poate si la clio.
eurocurier
Salut,la un Renault Master din 2006 se poate pune cb ? Merci .Pot sa ma deplasez la Pitesti pentru lucrare.
crazy taxi
ma intereseaza si pe mine pt o solenza.... momentan nu sunt in tara, dar la vara vin in concediu si vreu sa montez niste ceasuri de logan.... mentionez ca am ceasuri fara turometru..... daca se poate monta cu turometru si sa si functioneze ar fi bine...lasa-mi un PM cu un pret aproximativ...si un nr de telefon la care sa te gasesc in august sau septembrie... multumesc.
1r1nel
Mai este valabil anuntul?stima
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.