Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Disparitie topic bursa
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
serban_pc
Salut,
De 2-3 zile am descoperit faptul ca topicul meu nu mai exista si as dorii sa stiu si eu motivul pt care a disparut.
Este thread de pe sectiunea bursa cu titlul "OFERTA kituri xenon, urmatorul link :

http://www.reno.ro/-OFERTA-Kituri-Xenon-t148088.html

Va multumesc!
AR-18-MOS
Regulile de la sectiune le-ai citit?
R19/16v
Vei primi un raspuns in cel mai scurt timp.
serban_pc
QUOTE(AR-18-MOS @ 28 Aug 2009, 22:59)
Regulile de la sectiune le-ai citit?
*



Da, le-am citit. Posibil sa fi gresit cand am scris ca am intrat in concediu cu alt font pt a sari in ochi si sa nu ma intrebe lumea ceva degeaba ca nu le puteam raspunde, asta am facut-o pt membri nu pentru mine.

QUOTE(R19/16v @ 28 Aug 2009, 23:03)
Vei primi un raspuns in cel mai scurt timp.
*



Merci, astept.
serban_pc
Promptitudine maxima, dar eu inca mai astept un raspuns.

Multumesc!
DragosP
Domnule dragă, nu credeți că unii dintre noi mai avem și o viață particulară?
serban_pc
Nici un raspuns intr-o sapt, asa greu oare?
adrian mgn
am sa incerc sa iti raspund eu ,nu ca m-as considera moderator dar vad ca insisti.

8. Daca celui ce initiaza un topic (de vinzare sau cumparare) i se pune o intrebare si acesta nu raspunde in MAXIM 7 zile calendaristice la ea, se considera ca nu il mai intereseaza acel topic si TOPICUL VA FI INCHIS!

9. Topicurile la care nu s-a mai postat de 15 zile calendaristice sunt inchise automat.

daca ai fost plecat in concediu ... intelegi tu.ma gandesc ca un report sau o rescriere a ofertei ar rezolva problema.
R19/16v
adrian mgn nu asta este motivul, merci pentru ajutor.

serban_pc abtine-te de la a face recomandari, te rog! La bursa iti vinzi produsul si atat! Orice alt aspect se discuta in privat. E mai mult decat suficient ca recomanzi unui forumist xenon de 55W, nu e necesar sa te mai auda si altii.
adrian mgn
ok ... n-am nimerit-o blush.gif . sorry
serban_pc
QUOTE(R19/16v @ 5 Sep 2009, 10:37)
adrian mgn nu asta este motivul, merci pentru ajutor.

serban_pc abtine-te de la a face recomandari, te rog! La bursa iti vinzi produsul si atat! Orice alt aspect se discuta in privat. E mai mult decat suficient ca recomanzi unui forumist xenon de 55W, nu e necesar sa te mai auda si altii.
*



Bataie de joc, nu mai am cuvinte.
Un om manipuleaza cateva zeci/sute si face numai ce ai trece prin cap deranjandu-i pe ceilalti cu decizii fara rost.
Mi s-a inchis topicul pt o problema ce nu exista in regulament, cica nu am voie sa fac recomandari unui alt membru !!!
Voi ce parare aveti?
cj98czh
ca R19 are dreptate..... biggrin.gif
serban_pc
QUOTE(cj98czh @ 21 Sep 2009, 09:17)
ca R19 are dreptate..... biggrin.gif
*



De ce zici ca are dreptate?
Nu am recomandat nimanui nimic pe un thread public sau pe alt thread strain. Am facut-o la cererea unui membru pe thread-ul meu de la bursa.
Nu am voie pe propriul thread sa raspund la ce sunt intrebat?
R19/16v
QUOTE(serban_pc @ 21 Sep 2009, 09:07)
[...]Mi s-a inchis topicul pt o problema ce nu exista in regulament[..]
*



QUOTE(REGULAMENT)
a) Prezentul regulament poate sa nu acopere toate situatiile care pot aparea pe forum. In acest caz masurile care se vor lua vor viza intotdeauna bunul simt si buna functionare a forumurilor.


Bataie de joc se poate numi ce faci tu, din pacate.
eooddd
pot sa stiu si eu de ce mi-a disparut topicul pentru a 2-a oara consecutiv intr-o saptamana?

era vorba despre un topic la bursa

multumesc!
R19/16v
Ai incercat sa-l cauti?!

http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=159665&hl=
klaus
Iar daca te intrebi de ce ti s-a sters prima oara: pentru UP <24h.
eooddd
scuze, nu stiu cum de nu l-am gasit, prima oara am inteles greseala, a doua oara nu mai facusem nimic, dar se pare ca nu-l gaseam.

multumesc!
klaus
Se inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.