Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante magneziu model mai vechi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
riderontornadoes
astea din poza...nu sunt perfecte, sunt de pe un vw scirocco modelul vechi si vreau 2 milioane de lei vechi pe ele, fara cauciucuri. Merg pe nova, supernova, solenza cred. Sunt pe 14 toli. Stau in cartierul militari. 0729550679

29 Aug 2009, 15:34:
nu am precizat...sunt 4 jante. vine 500 de mii una.

29 Aug 2009, 20:54:
up...sunt mai ieftine decat unele de tabla, ce dracu.
riderontornadoes
anuntul e la fel de valabil
riderontornadoes
trei milioane cu tot cu cauciucuri...le iei si le pui pe masina. doua cauciucuri sunt chiar foarte bune. Accept schimburi cu aproape orice.
zeu_4u_sweety
in ce situatie se afla gumele?
bercenaru
Daca sunt 4x100 ,ofer 1 milion pe ele!!

0721711898 0760314264
riderontornadoes
doua cauciucuri sunt in stare foarte buna, celelalte doua nu sunt grozave dar in nici un caz nu sunt de aruncat. Jantele nu sunt strambe, mai au ele buza lovita dar pot fi echilibrate. Masina a fost a lu frate-miu si stiu ca a mers cu ea cu 190 (atata putea masina). Nu le dau cu un milion, oentru ca daca te duci la orice vulcanizare si vrei 2 cauciucuri S-H tot iti cere 500 de mii pe unu si aici e vorba de 4. Pe langa cele 4 jante, care n-or fi ele ultimul model, dar sunt mai frumoase decat alea de tabla cu capace. Asa ca ultimul pret este 300 Ron. Stiu ca e criza, dar cred ca e un pret corect. dupa cum am spus, accept schimburi, dar habar n-am ce as vrea. Poate niste scule ceva.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.