Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] stalpi parbriz cu tweetere pentru Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
TIulian
Vand ornamentele de plastic de pe stalpii de la parbriz modificate pentru tweetere plus tweeterele montate pe ele, imbracati in alcantara (foarte bine facuti - arata 10+). Pretul este de 150lei negociabil, plus stalpii originali la schimb. Motivul vanzarii este ca vreau sa-mi schimb tweeterele si m-am gandit ca e pacat sa stric lucrarea veche ca sa le refac pentru tweeterele noi, asa ca mai bine le dau la schimb pe stalpi stock cuiva si mi le refac eu dupa. Doar tweeterele au costat 100lei, ca sa nu mai punem la socoteala manopera plus materialele (alcantara - care este destul de scumpa). Detalii in pozele atasate sau ma contactati si le vedeti / auziti personal; contact : Iulian Trandafir, tel. 0723994361, YM : skin.ionut@yahoo.com
pufosu
Ma intereseaza pe mine.Cum facem schimbul?
TIulian
up
Am uitat sa mentionez, dar se poate vedea si in poze - alcantara este neagra (negru deschis) - dar oricum, (mie) nu mi-a displacut cum arata pe masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.