Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jenti aluminiu pentru Megane
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
2autocargo
Vand Jenti aluminiu pentru Megane an 2000. Jentile si cauciucurile sunt in stare foarte buna,uzura cauciucurilor fiind mai putin de jumatate. Mai multe informatii pe PM sau tel 0745420116 Pret fix 250 euro. Voi incerca sa revin cu poze de o calitate mai buna.
stelpop
Chestiile alea din poza au si niste caracteristici, diametru, latime, distanta intre gauri, ET.Am fi recunoscatori daca ni le-ai comunica si noua ca pretul l-am aflat!!!!!!! biggrin.gif
2autocargo
QUOTE(stelpop @ 3 Sep 2009, 15:21)
Chestiile alea din poza au si niste caracteristici, diametru, latime, distanta intre gauri, ET.Am fi recunoscatori daca ni le-ai comunica si noua ca pretul l-am aflat!!!!!!! biggrin.gif
*


Scuze dar momentan nu am mai multe detalii, cred ca jentile sunt pe 15" si sunt originale Renault Megane, o sa revin cu dimensiunea cauciucurilor si orice alte detalii doriti.

<span class='edit'>4 Sep 2009, 15:11:</span>
Adaug ceva poze si inca ceva detalii. Cauciucuri 185/55/15 o pereche sunt Pirelli P6000 cam 40-50% uzura iar o pereche sunt Nankang cu 10-20% uzura. Jentile putin zgariate si au nevoie de o spalare buna biggrin.gif sunt in 4 gauri si potrivesc pe Megane 1. Daca doriti mai multe detalii va rog sa ma contactati. O zi buna tuturor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.