Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Renault Megane II Sedan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
K L U
CUMPAR Renault Megane II Sedan
De preferat Diesel
An de fab minim 2004
tel: 0765.417.834 / 0722.922.860
YM: b_30_hzl
Tossi
Si cat esti dispus sa dai?
UTU2005
Salut, am eu unul din 2007 sedan dar benzina. smile.gif L-am luat recent dupa ce am dat bicorp-ul, vroiam sedan si cu scopul sa nu o mai vand in graba dar.....s-ar putea sa fiu iar constrans de money sad.gif
Vroiam tot diesel sa-mi iau dar, sincer dupa ce am fost cu un 1.5dci sedan....mi s-a parut mai lenesi un pic ca si bicorp-ul.In fine poate si greutatea...
K L U
Tossi:Depinde de starea in care se prezinta masina si de pretul cerut de vanzator smile.gif
UTU2005: Ce culoare e si cat ceri pe ea? rolleyes.gif
UTU2005
Sincer inca nu sunt 100% decis.... imi place mult smile.gif dar daca pana la urma e sa o dau, in jur de 7200e, 42.000Km Reali ! cauciucuri noi care urmeaza sa-mi vina pe comanda sapt viitoare Dunlop sport 01.ITP pana in 2011, nu bate nimik! orice test se accepta smile.gif
Culoare in talon,albastru, dar seara pare negru, in lumina albastu-mov, se schimba cum vrea ea smile.gif
Stare: aproape ca noua. (gen manere exfoliate si altele...nici vorba)
Bineinteles varianta face lift.
Ca varianta e authentique, nu foarte multe optiuni (mofturi) dar ce e necesar este! (conteaza anul si cum arata. parere personala)
K L U
UTU2005: Mersi de oferta dar momentan imi depaseste bugetul
K L U
Se poate inchide am luat W Passat cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.