Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 1.6 16v Break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionutt daniel
Dupa cum spune titlul, vand Megane break, an 2000, luna 6, motor 1.6 16v, 175000 km, 4 airbag srs, 4 geamuri electrice, A.B.S., servo directie, jante aliaj, inchidere centralizata, aer conditionat, scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar, computer bord, geamuri atermice cu tenta verde, vopsea metalizata usor cameleon, instalatie GPL secventiala inca in garantie. Recent s-a schimbat distributia si partea de accesorii cu tot ce inseamna (curele si intinzatoare), uleiul, antigelul, filtre. Masina are fara cateva zile doi ani de cand e in posesia mea, fiind primul proprietar in tara si al doilea de cand a fost fabricata, timp in care am fost extrem de multumit de ea. Se accepta orice test, fiind complet functionala si intretinuta fara ezitare. Maine cred ca voi reveni cu poze recente.
Pret 4200 E
Relatii la telefon 0726710853
ionutt daniel
Up.
ionutt daniel
Up. Negociabil!!!!!!!!!!
ionutt daniel
Negociabil.
ionutt daniel
4150 E
ionutt daniel
Poze noi.
ionutt daniel
up!
ionutt daniel
4100 E
megane_brotac
ofer 3000 e .
ionutt daniel
La 3000 poti sa te orientezi spre un Matiz/Solenza sau chiar un Megane cazut si fara GPL. Daca nu avea gpl, distributia schimbata(cu tot ce inseamna), amortizoare noi atunci poate discutam la alt pret. Cine va lua aceasta masina nu trebuie decat sa o treaca pe numele lui si sa mearga cu ea, fara nici un fel de alta investitie.
megane_brotac
piata si anul de fabricatie stabileste pretul masini , gpl nu ma intereseaza , poti sal scoti .
ionutt daniel
Mergi si cumpara de la altcineva cu banii aia(oricum nu cred ca ai de gand sa cumperi o masina ci doar iti palace sa te bagi in topicuri, asa ca sa ai activitate) . Daca nu te intereseaza GPL cumpara una care nu are si nu nesocoti pe cea care are. Fiecare stie care ii sunt posibilitatile. Sa nu fie luata ca un up ci ca un raspuns si pentru cei ce pe viitor vin cu astfel de oferte.
ionutt daniel
4100 E
makeme
Masina arata chiar foarte bine,

Cat despre "bagatori de seama"

Ignora-i,

Pentru unii oameni conteaza fff mult daca are gpl.

Si oricum GPLU nu valoreaza 1150 Eu, pt ca bagatoru o zis ca poti sa ii scoti gplu ca si cum ala face 1150Eu LoL.

Multa bafta la vanzare.

ionutt daniel
GPL-ul a costat 2000 Ron si sunt foarte multumit de instalatie.
ionutt daniel
Sus!
ionutt daniel
Sus!
ionutt daniel
UUUP!
ionutt daniel
Sus!
ionutt daniel
Up!
ionutt daniel
UP! Masina stare fff. buna!
ionutt daniel
Up!!!
ionutt daniel
UP!
ionutt daniel
Masina de nefumator, volan imbracat in piele, scaunele(si interiorul integral) sunt in stare foarte buna, folosite cu huse pe toata perioada de cand e in posesia mea .
ionutt daniel
Accept orice test. Functioneaza ireprosabil. In max, 2 zile se schimba placutele de frana fata(ferodo premier) achizitionate deja.
ionutt daniel
Gata, a primit si placutele de frana noi. Anuntul inca este valabil, cu mentiunea ca masina este varianta de echipare RXE.
ionutt daniel
UP! Accept orice test. In proprietatea mea de 2 ani, singurul proprietar in tara. Nu are nici picatura de rugina(sincer nu am vazut nici un alt Megane din 2000 care sa aiba probleme cu rugina), absolut totul functioneaza ireprosabil. Mi-am aruncat privirea la un Opel din acelasi an si e plin de mici"puncte de rugina" .
ionutt daniel
Up! A primit I.T.P. in reprezentanta R.A.R. Giurgiu cu brio! Mai sta o saptamana la vanzare si apoi se amana pentru o vreme.
ionutt daniel
Sus!
ionutt daniel
Up!
ionutt daniel
Se suspenda anuntul!
M-am razgandit in privinta anuntului de vanzare pentru ca la banii astia sunt convins ca nu o sa-mi mai cumpar curand o masina in starea asta si cu o intretinere la fel de usoara.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.