Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan Prestige
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MARCI
Vand Logan 1.6 16V, 105 CP, an:2007, 38.000 km,culoare argintiu metalizat(gri platine) in stare buna.Motivul, vreau sa cumpar o japoneza. Masina se comporta bine, consuma ca la carte daca conduci normal,eu fiind foarte multumit de ea .Dintre dotari mentionez doar ABS,4 geamuri electrice,oglinzi el., 2 airbag-uri,jenti de aliaj, MP3
Pret: 6900 EURO
MARCI
Pretul este negociabil.
Valy90
AC are?
Manuel
Daca e Prestige, are. E versiunea de top.
sergiu-iulian
iti zic eu,are garantat Prestige A/C tongue.gif
Vladd
Nu toate astea Prestige au Aer conditionat ...
annem
Asa e. In general, o Solenza pe care scrie Prestige nu are aer conditionat.
MARCI
A mea are AC si isi face treaba foarte bine.
Cam asa arata masina mea.Din pacate am micsorat prea mult poza.
Vladd
QUOTE(annem @ 16 Sep 2009, 09:40)
Asa e. In general, o Solenza pe care scrie Prestige nu are aer conditionat.
*


Nu mai fi atat de inteligent, vezi ca mai exista si logan Mcv Prestige care nu are Aer conditionat !!!
MARCI
UP.
annem
QUOTE(Vladd @ 16 Sep 2009, 22:25)
Nu mai fi atat de inteligent, vezi ca mai exista si logan Mcv Prestige care nu are Aer conditionat !!!
*


Imi pare rau, dar nu sint la curent cu promotiile de Vara de la Dacia.
tribunul
QUOTE(Vladd @ 16 Sep 2009, 22:25)
Nu mai fi atat de inteligent, vezi ca mai exista si logan Mcv Prestige care nu are Aer conditionat !!!
*



Varianta prestige are AC si daca este mcv si sedan, faptul ca-i zice prestige inseamna ca are anumite dotari standard, in cazul nostru AC.
MARCI
UP..... UP....UP......
argon
QUOTE(tribunul @ 18 Sep 2009, 09:52)
Varianta prestige are AC si daca este mcv si sedan, faptul ca-i zice prestige inseamna ca are anumite dotari standard, in cazul nostru AC.
*



nu e nici timpul nici locul de contraziceri ca nu-i Telenciclopedia aci, dar exista Prestige 16v fara aer conditionat chiar daca nu ati auzit voi.
Manuel
Poate deu prestij sa n-aiba AC. smile.gif La Dacia, aia fara AC si care-ncepe cu P e Preference.
argon
Dacia vinde mult mai mult in strainatate decat in Romania, asta nu v-a trecut prin cap nu? Multe ajung la noi inapoi in special in vestul tarii.
MARCI
Ce-ar fi sa va certati pe alt topic in legatura cu masina mea. Daca am mentionat ca a mea are AC, ce mai dezbateti?
Acuma la subiect; PRET : 6800 EU.
MARCI
UPPPPPP!!!!
MARCI
Uppp.
MARCI
UPPPPP!!!!
MARCI
6700 euro!!!!
MARCI
Uppp!!
MARCI
38.800 km pret: 6600 euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.