Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] super nova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vip_fire
salut. caut super nova de preferinta din 2001-2002 de preferinta cu aer conditionat si servo. vreau ca proprietarul sa fie argesean de preferinta din Campulung dar nu e musai(vreau sa fie primul proprietar pe carte maxim al doilea-nu iau de la bisnitari). daca nu este din arges sa ne intalnim la pitesti daca masina e buna si sunt multumit de ea facem actul pe loc.eu as venit la proprietar dar asa e cand nu ai masina ta si depinzi de altii.
ca pret nu as vrea sa fie foarte scumpa oricum daca e mai negociem icon_mrgreen.gif
daca pritre voi sunt care au cunostiinte sau priteni care vand va rog sa ma contactati. multumesc anticipat. va las si un id cozmapuiu_cml@yahoo.com
sorin1983
Servo-directie nu a avut dacia decat de la solenza.
vip_fire
ba da am ratat eu una avea si servo. o negociasem la 6000 de ron da omu avea nevoie de bani si pana m-am dus eu o daduse
o pusese el dupa, dar nu e musai am si zis daca are bine daca nu nu
sa fie buna asta e important
puiu82
@ Vip_fire,supernova nu a avut servodirectie din fabrica,cel putin cele pt publicul larg.
Ori masina a fost facuta pe comanda,ori s-a montat ulterior........
In cazul 2,atentie mare:s-ar putea sa ai o mica surpriza la Rar,cand mergi la indentificare.
Bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.