Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Balast xenon Valeo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
VladV
Cum zice in titlu... balast xenon valeo (e din fabrica), poze cu obiectul mort gasiti mai jos. Sunt din Iasi, e mai greu pe aici cu dezmembrarile, si nici nu prea am drum pana in Buzau, Brasov sau "centre" mai dezvoltate. Daca gasiti ceva pe undeva, se plateste transport, bere si alte taxe neprevazute tongue.gif. Numarul meu de telefon este 0752 385618
espacern
Cred ca am piesa care te intereseaza!Pret 150 ron+transport de la Brasov
VladV
Am vorbit deja cu domnul, am sunat pe la mai multe anunturi de dezmembrari de aici de pe forum si de pe la audi si wv (am vazut ca modelul se potriveste pe la ceva modele si de la ei), si, nah, pana acuma n-am avut success... da' mai sap.

Ah, si am uitat sa zic in post-ul initial. Pe balast scrie LAD5G 89030468. Codul pe care l-am primit de la Renault este 7701207648
RoboCoop
salut, suna la dezmembrari auto mond, sigur gasesti acolo cam la 100 euro original
VladV
Sar'mana de pont cu AutoMond-ul. Foarte faini baietii, s-au miscat repede, dar tot n-am rezolvat problema. Deci, UP
VladV
Up 1zhelp00.gif
aldea_andy
Va pot oferii un balast xenon universal cu mufa D2S / D2R la 105 ron TVA inclus Garantie 12 luni pentru alte detalii www.*********.ro sau 0722.350.144
RoboCoop
dar ce universal nu face auto-leveling
VladV
Up...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.