Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese Megane 2 bicorp
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ka_bogdan
In urma modificarilor aduse masinii am ramas in garaj cu urmatoarele piese: capota , farurile , stopurile ,bara fata , bara spate , air bagul volan , scaunele fata cu airbagurile intacte si bancheta spate in 2 pozitii de rabatare cu cotiera cu suport de pahare inclus in stare noua si centurilee de siguranta si radio casetofonul cu CD nou nout si jantele de aluminiu Renault originale cu Dunlop winter Sport noi noute pe 16.le dau si pe bucati si pretul este in functie de cate piese vreti, eu sunt din Sf. Gheorghe , nu asigur transport
stanyc2003
trebuie sa pui preturi!!! it's a must!
plus ca ai putea pune si ceva foto! Le vinzi mai repede; parerea mea
Gabi
Salut,
As dori un pret pentru:
- cd-player(daca e updatelist) + modul volan + afisaj
- jentile ( fara anvelope)
mateicip82
Eu vreau preturi pentru jante si anvelope, separat si impreauna. Foto de asemenea.
Ce tapiterie e pe scaune pret pentru scaune si bancheta.
ka_bogdan
cd playerul+afisaj+ modul volan 100 euro si jantele nu le vand fara gume, Dunlopurile au fost 27 milioane si le cu jante cu tot sunt 400 euro

18 Sep 2009, 19:17:
scaunele si banchetele sunt din material textil de culoare negru si gri cu model tip fagure, poze nu reusesc sa pun nu stiu de ce, dar referitor la scaune si banchete sunt folosite doar 6 luni si sunt in stare impecabila si vin cu sine cu tot si la pret per total cam 400 euro
radu_muresan
Lasa-mi te rog un numar de telefon ma intereseaza jentile si cauciucurile. Sunt din Cluj pot veni eu dupa ele.

19 Sep 2009, 17:34:
Intrucat nu-ti pot trimite mesaj privat hai pe mess sa vb de jenti si anvelope.Intra pe radumuresan2006
tvstar1
salut ma intereseaza cd cu tot merge pe clio 2003 ??/ daca da astept PM sau solyom06 pe mess
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.