Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] player auto
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bobomaster
Vand player-ul meu de masina Sony Xplod model bt-2500 cu Carkit Bluetooth incorporat. Motivul vanzarii am primit un dvd-player. Are aprx un an si este in perfecta stare si playerul si telecomanda. Nu sunt forjate. Am sa revin si cu poze. Vreau cam 350 lei pe el, in conditiile in care nou este cam 700.
Ralphy
Daca ai si poze....
bobomaster
Aceasta este o poza facuta cam in graba tongue.gif , dar se vede macar ca e cu lumina albastra cu alb. Este in perfecta stare, fara zgarieturi si netavalit. Am sa mai fac poze daca e nevoie.
Costi.88
Salut! De unde esti ? As fi interesat de radio cd. Te-as ruga sa pui o poza cu aparatul si cu telecomanda, dar sa se vada mai clar smile.gif. Accepti 280 lei ?
Valy90
Niste poze mai clare daca se poate. smile.gif
andr3y_yoo
frate uite aici wink.gif poate te mai gandesti la pret


bafta la vanzare !
Costi.88
Esti din Bucuresti? Daca da atunci ce zici de 280 lei cash si maine vin in Bucuresti.
bobomaster
Vandut lui costi88, costi ai pm smile.gif
Costi.88
Playerul functionaza si arata ireprosabil. 04.gif Respectele mele pentru bobomaster! Foarte serios si prompt! Recomand cool.gif coolspeak.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.