Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 fete usi solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mariandinca
vand 4 fete de usi de solenza cu tot cu clape si manere,este modelul pe gri deschis, pret 130lei
mariandinca
up
alex_20
Parca debea le luasei de la vlad...nuti merg pe nova?smile.gif)
mariandinca
QUOTE(alex_20 @ 24 Sep 2009, 18:32)
Parca debea le luasei de la vlad...nuti merg pe nova?smile.gif)
*



trebuie sa modific mult prea mult ca sa le pun, si am mai stat si sa mai caut manere ca vlad mi-a zis ca trimitefetele cu tot cu manere si plastice dar cand mi-a venit comanda lipseau 2 manere.

valabil in continuare 130lei complete(4 fete usi,4 clape deschidere,4 manere)
mariandinca
sus cu ele
mariandinca
up rolleyes.gif
ionut81
cam ce ar trebui modificat ca sunt interesat?
mariandinca
QUOTE(ionut81 @ 4 Oct 2009, 15:57)
cam ce ar trebui modificat ca sunt interesat?
*




pai mai trebuie sa tai cu flexul si sa dai gauri pentru prindere,si la nova trebuie sa mai sudezi o tabla ca sa prinzi manerul ala de tragi de usa.eu acum caut fete de usi de supernova ca la alea nu trebuie decat sa ii sudez tabla aia



valabil in continuare
optyc
130 de lei toate 4? fetele pentru usile din fata au gaura in locul unde vin macaralele de geamuri, sau sunt acoperite gaurile alea 2?? sunt zgariate sau cva de genu?? sunt eu interesat de toate 4 ( ca sa mai am si de rezerva) stai in bucuresti? astept pm.
mersi
Miria
Trebuie sa tai si pt cele de Supernova pentru clantele interioare nu se potrivesc.Eu am avut Nova 99 si i-am pus fete de usa de super nova si am taiat de mi-a venit rau.Mai bine le pui pe astea.Succes
extasy_myhay
poze?
mariandinca
optyc - ai pm
mariandinca
up,arata ff bine,o sa pun si niste poze azi cu ele

11 Oct 2009, 17:34:
am revenit cu pozele promise

12 Oct 2009, 14:59:
fetele de usi au plecat catre rosiori de vede, sa le stapaneasca sanatos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.