Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]jenti aliaj 16 originale renault megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabriel72
vind 4 jenti aliaj originale renault megane 2 pe 16 in stare excelenta cu 4 cauciucuri noi de iarna : inffinity winter hero 16-205-55, h91 noi noute totul la jumatete de pret fata de magazin. tel:0744929153
hellcat
Stimabile, asta nu-i oferta permanenta...bine, depinde de pret wink.gif ...chiar asa, care pret??
gabriel72
ok, iata si pretul : cauciucurile de pe jenti fiind noi si nefolosite si cumparindule cu 1200 ron le dau dupa cum am spus la jumatate cu 600, iar jentile originale le am luat cu peste 2000 si le dau cu 1000 , deci totalul este 1600. astept propuneri.
Villanueva
Salut !

600 lei doar pentru jante !
gabriel72
ei nici chiar asa, mai bine le tin, sint aproape noi, nu bat , nu sint indoite, nimic, pretul e 250 euro pt jenti, hai sa zic 350 euro cu tot cu cauciucuri mai ieftin de atit nu cred ca gasesti
hellcat
Cum or putea fi jantele asta aproape noi, cand de 4 ani nu se mai regaseste acest model pe megane? icon_mrgreen.gif
gabriel72
In 2006 se mai livrau meganuri cu jentile astea, iar raspunsul e simplu , am avut 8 jenti de aliaj iar pe astea 4 nu prea le am folosit deloc.
chitsro
m ar interesa doar cauciucurile, ai cumva drum prin bucuresti?biggrin.gif
un poza cu cauciucul s poate?
adrian_yza
ma interesa o janta daca dai si la bucata ce pret?
gabriel72
multumesc celor interesati dar anuntul nu mai e valabil. s au dat la pachet toate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.