Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] GPS Mio C220
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexxutzu
Se vinde un Gps Mio C220 din 2008 arata si functioneaza impecabil, vine insotit de cd, carticele, suport geam si incarcator bricheta de masina.

Hartile pe care le are sunt:

Andora, Austria, Belgia, Bosnia Herzegovina, Bulgaria, Cetatea Vaticanului, Croatia, Danemarca, Elvetia, Finlanda, Franta, Germania, Gibraltar, Grecia, Irlanda, Italia, Liechtenstein, Luxemburg, Marea Britanie, Monaco, Muntenegru, Norvegia, Olanda, Polonia, Portugalia, Republica Ceha, Romania, San Marino, Serbia, Slovacia, Spania, Suedia, Ucraina, Ungaria.

Anuntul este pentru cineva deci relatii mai multe gasiti la nr. 0722682075 sau aici pe forum ori pm smile.gif Prin magazin pretul este undeva la 6 mil din ce am vazut pe net.

Pret: 300 ron ori 350 ron negociabil...

Poze....

24 Sep 2009, 11:10:
sus cu gps-ul
alexxutzu
up
alexxutzu
sus

<span class='edit'>28 Sep 2009, 13:47:</span>
se accepta schimb cu telefon
alexxutzu
accept schimb cu copie iphone!

30 Sep 2009, 12:56:
am uitat sa precizez, am si husa la el
alc2
are posibilitatea de a indica viteza de deplasare ? Ma intereseaza numai asta , nu il iau pt harti & stuff , deci orice detaliu legat de afisarea vitezei ,please ( dimensiune , font , cteva poze ar fi binevenite )
alexxutzu
ai pm
draculafly
250 RON SI AI SCAPAT DE EL IN CONDITIILE IN CARE E OK CU PROBA DE DRUM

1 Oct 2009, 10:36:
scuze de majuscule ! din greseala !
alexxutzu
300 ron si daca este ok cu proba de drum il iei smile.gif


1 Oct 2009, 22:20:
gps-ul a plecat spre Mioveni catre liviu27!
alexxutzu
VANDUT! SE POATE INCHIDE!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.