Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] casetofon si magazie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MiHai0308
Vand casetofon original de renault laguna 2005 cu magazie de 6 cd`uri alpine...Nu am mufele de la magazie..
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Pret 200 lei negociabil livrare in toata tara...
Tel: 0748.58.02.37
Mail: myhai08@yahoo.com
clr
Dar o locatie de unde se poate cumpara cabul poti furniza? Ai idee la cat ajunge?
marksman
Esti sigur ca magazia aia a functionat cu respectivul casetofon? Nu de alta, dar din cate stiu eu, magazia Alpine functioneaza cu head-unit-uri din gama Radiosat (anterior Tuner List si Update List)
MiHai0308
QUOTE(clr @ 25 Sep 2009, 21:01)
Dar o locatie de unde se poate cumpara cabul poti furniza? Ai idee la cat ajunge?
*


Nu am nici-o idee de unde se poate cumpara si cat ar ajunge un astfel de cablu.
Casetofonul si magazia le-am luat de pe masina cumnatului meu cand am fost in vara asta in italia...el si-a pus un 2din.

QUOTE(Illusi0n @ 25 Sep 2009, 22:25)
Esti sigur ca magazia aia a functionat cu respectivul casetofon? Nu de alta, dar din cate stiu eu, magazia Alpine functioneaza cu head-unit-uri din gama Radiosat (anterior Tuner List si Update List)
*



Magazia si casetofonul au fost luate pe pe aceasi masina mai exact de pe un renault laguna din 2004...si inainte de demontare magazia functiona cu casetofonul.
Ryk
QUOTE(Illusi0n @ 25 Sep 2009, 22:25)
Esti sigur ca magazia aia a functionat cu respectivul casetofon? Nu de alta, dar din cate stiu eu, magazia Alpine functioneaza cu head-unit-uri din gama Radiosat (anterior Tuner List si Update List)
*



Adica daca am cd-player updatelist pe megane2.1 imi merge magazia de cd-uri?
romeo3108ro
posibil sa fie magazie din aia prin modulator fm si mai bine nu o iei
clr
Eu am testat o astfel de magazie pe RCD-ul meu (Megane 2.1, tuner list) si functiona fara probleme, deci omul nu cred ca vrea sa dea vreo teapa. Motivul pentru care magazia respectiva n-a ajuns pe masina mea e acelasi ca si aici, lipsa cablului (avea un capat si cu chiu cu vai am reusit sa improvizez ceva si s-o testez, dar n-am ajuns niciodata la o finalitate cu cablul complet).
marksman
Eu am intrebat, pentru ca si pe mine ma intereseaza magazia dar nu vreau sa dau banii degeaba. Pe un forum frantuzesc am citit ca majoritatea modelelor de magazii Alpine functioneaza cu gama Radiosat.
MiHai0308
QUOTE(Illusi0n @ 27 Sep 2009, 14:39)
Eu am intrebat, pentru ca si pe mine ma intereseaza magazia dar nu vreau sa dau banii degeaba. Pe un forum frantuzesc am citit ca majoritatea modelelor de magazii Alpine functioneaza cu gama Radiosat.
*




Magazia functioneaza pe modelul asta de casetofon...nu as avea nici-un motiv sa dau teapa...as prefera totusi sa vand magazia impreuna cu casetofonul...
Ryk
daca-mi faci rost de cablu sau macar sa testam sa vedem ca merge pe updatelist de la megane 2.1 ti le cumpar eu pe amandoua.
MiHai0308
QUOTE(Ryk @ 27 Sep 2009, 18:53)
daca-mi faci rost de cablu sau macar sa testam sa vedem ca merge pe updatelist de la megane 2.1 ti le cumpar eu pe amandoua.
*



Am sa vorbesc cu cumnatul meu daca poate sa scoata cablul de pe masina lui si sa mi-l trimita.

29 Sep 2009, 08:16:
Am reusit sa fac rost de cablu problema e ca abia la sfarsitul lunii il primesc...daca aveti rabdare pana atunci e bine biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.