Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DVD Player 1DIN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dantes
Se vinde un DVD player 1DIN, montat timp de 6 luni pe masina proprie si schimbat cu altceva de marca.
Stie tot ce stie un dvd chinezesc si anume:
-DIVX, DVD, subtitrari tot
-Bluetooth care cu nokia functioneaza impecabil
-MP3 si toate cele ptr. formate audio
-Tv tuner analogic
-Card SD, nu are USB
-fara navigatie
-Iesiri preout, iesiri ptr. 2 tetiere, alimentare de tetiere, diverse intrari si iesiri audio-video

Are o singura bubita si anume nu-i mai plac dvd-urile...brusc asa, probabil trebuie curatata lentila sau altceva, nu mai am chef sa-l duc la reparat. Drept compensatie, dau la pachet 2 carduri SD de 2 Gb fiecare.
De asemenea, mai pun la bataie si o antena amplificata radio-tv analogica fix ptr. aparatul acesta, si sunt zone bune in Buc. care prinde posturi tv analogice destul de ok. Antena e momentan inca montata pe masina, dar cat de curand va fi data jos.

Pretul e de 700 lei, nu negociez si nu fac tiganeala...cine vrea, ii arat aparatul, facem proba, nu trimit in tara. Valabil ptr. Bucuresti sau Constanta dar mai greu...cand ajung pe acolo.

Schimburi accept doar cu tv tuner digital (eventual chiar Alpine), modul bluetooth de la Alpine KCE-300BT sau detector radar Beltronics 995 sau RX-65 Europa.
Poze reale mai jos.

Contact: Doar prin PM.
dantes
Antena e data jos, toate sunt available...
dantes
Nu mai sunt interesat de schimburi momentan, astfel ca...doar cu banu' jos...
dantes
up
dantes
up
dantes
up
micron
Salut! Am vazut ca nu faci schimb dar incerc si eu.Ofer un tel. replica Iphone cu Windows mobile si wireless care functioneaza impecabil, cu cutie si tot ce a mai avut (modelul este miphone m88).

Bafta la vanzazre!

dantes
Urasc replicile de orice fel.

Multumesc oricum. Schimb sunt interesat doar cu un tv tuner digital ori alpine ori ceva care sa merite.
nsmoga
salut, cum putem lua legatura?
dantes
Acum am vazut ca nu poti da pm....constdaniel@yahoo.com
dantes
ap
dantes
Accept schimburi cu tv tunner digital, produse de insonorizare car-audio, statii radio cb, antene si accesorii sau jenti de 17" cu prindere 4x100. Binenteles +- diferenta...
dantes
Valabil
dantes
up
dantes
up
dantes
up
dantes
up
driverx
1) Tu specifici "fara navigatie", dar in poza vad GPS? Cum e pana la urma?
2) Banui ca nu foloseste Windows CE, nu?
dantes
Astea chinezesti au acelasi soft toate, desi nu au componenta hardware... Iti garantez ca NU are gps....
Odata ce nu are navigatie, nu are nici SO ...daca ar fi existat, 99% era win ce...
driverx
Tare radmasa.gif

Chinezoii astia ...
dantes
up
dantes
up
dantes
ap
micron
Ultimul pret care este? Mersi!
dantes
700 lei.
dantes
up
dantes
up again
dantes
si schimburi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.