Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Set Boxe 16.5
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Tince1290
Vand 2 difuzoare rotunde Pioneer de 16.5, cumparate in decembrie anul trecut (am facutura si garantie pe ele....garantia inca 2-3 luni). Boxele sunt ingrijite (ca doar le-am luat de noi cu gandul de a ingropa masina cu ele), am avut grija de ele, nu au fost fortate (nu am pus fire mai groase...ci cele originale din cutie, nu am amplificator etc)...boxele arata si merg ca in prima zi....serios tongue.gif

Motivul vanzarii: desi se aud suficient de bine....eu am boxe exact la fel si pe fata (am luat 2 seturi atunci) si parca mi-ar placea mai mult sa se auda mai tare din spate....nu reglez cd-playerul asa pentru ca nu are sens sa le fortez pe cele de pe spate si cele fata sa piarda din putere...prefer sa le schimb pe cele din spate cu unele mai mari.....deci DE VANZARE tongue.gif

pret 60 ron....poze maine....maine noapte....sa nu iau warn tongue.gif

EDIT: putere 50 W x 2
EDIT 2: tocmai spusesem o mare prostie...am corectat laugh.gif
mafia_ooops
Care e seria lor ?
Tince1290
deci...acum am gasit cutiile de la boxe.....si va pot oferii informatii suplimentare (apropo....cumparatorul o sa le primeasca in cutie cu tot ce trebuie + actele biggrin.gif)

imi cer scuze daca datele de sus nu bat intocmai cu cele enumerate mai jos dar am spus ce m-ai amintit tongue.gif

DIfuzoare coaxiale Pioneer TS-G1701i
putere maxima 170 W
putere nominala 30 W
dimensiune 165mm
impedanta 4 OHM
senzitivitate 89db(+- 1.5 db)
raspuns la frecventa intre 30 Hz si 20.000 Hz
greutate 1.6 kg

[attachmentid=1627555202]

poza este de pe net....mai pe seara poze cu boxele reale (sper)...dar repet au fost montate si folosite ca la carte....pe firele lor....boxele nu au nici o zgarietura si membrana este in stare foarte buna....chiar arata ca noi happy.gif
s3rg3ntu
40 ron si vin sambata dupa ele
Tince1290
55 si vin eu sa ti le aduc tongue.gif
Paco_il
50 si platesti tu fan curier-ul
Tince1290
nu prea...ms de oferta wink.gif
MDD
55 si curierul pt.mine. Maine !
0722200827
Tince1290
nup...imi pare rau....s-au dat acum 5 minute....se poate inchide...multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.